Akpınar: Çakırkaş Millet Bahçesi Kısa Sürede Tamamlanacak

Çakırkaş Millet Bahçesi’ni inceleyen Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, çalışmaları tamamlayıp vatandaşın hizmetine sunmak için aralıksız çalıştıkların söyledi.

Akpınar: Çakırkaş Millet Bahçesi Kısa Sürede Tamamlanacak

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar Çakırkaş Millet Bahçesi projesinin devam eden çalışmalarını inceleyerek çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi aldı.

AKPINAR: KISA SÜREDE TAMAMLAYIP VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNE SUNACAĞIZ

Yöresel Ürün Çarşısını ve mescit çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden Başkan Akpınar, “Piknik masaları, yürüyüş alanları, bol miktarda yeşil alanlar, süs havuzları, dere ıslah çalışmaları çocuk oyun grupları, pazar ve etkinlik alanları ile iç dizayn çalışmalarını sürdürüyoruz. Kısa sürede tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Akpınar, göreve geldiği günden itibaren 1 mesire alanı ve 5 adet parkı Kovancılar’a kazandırdığını belirterek; “Çakırkaş Millet Bahçemizin çalışmaları tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunmak için çalışmaları aralıksız yürütüyoruz. Yılmadan yorulmadan ilk günkü aşkla sevdamız Kovancılarımız için çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 hafta Önce

Ölü yatirim

Burak23
Burak23 - 2 hafta Önce

3 tane bordur dizip 2 oturakla 3 tane ağaçla olmaz 100 yıllık park yapacan acın biraz youtubede izleyin elelaö ne parklar yapıyor

SIRADAKİ HABER

banner103