Aksuoğlu: Elazığ’a Acemi Birliği Kazandırmak İçin Girişimlerde Bulunacağız

Elazığ’ın en büyük sıkıntısının ekonomi olduğunu ifade eden STK Platformu Dönem Sözcüsü Zafer Aksuoğlu, ekonominin hareketlenmesine katkı sunması adına acemi birliğinin şehirde kurulmasını istediklerini söyledi

Aksuoğlu: Elazığ’a Acemi Birliği Kazandırmak İçin Girişimlerde Bulunacağız

Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Dönem Sözcüsü Zafer Aksuoğlu, çalışma grubu ile bir araya gelerek, şehrin ekonomisini masaya yatırdıklarını kaydetti.

“En büyük problem ekonomide yaşanan sıkıntılar” diyen Aksuoğlu, Elazığ’da acemi birliğinin kurulmasının şehrin ekonomisine hareketlik katacağını ifade etti.

AKSUOĞLU: ELAZIĞ’IMIZA BİR ACEMİ BİRLİĞİ KAZANDIRMAK İSTİYORUZ

Aksuoğlu, “Biz Elazığ’ın ekonomisine sıcak bir paranın girişi noktasında bir acemi birliğinin çok elzem olduğunu ve bu ekonominin ayağa kalması noktasında yer alabileceğini düşünüyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımıza bugün star verdik. Bununla ilgili bir kamuoyu oluşturacağız. Önce ilin siyasileri ile görüşeceğiz. Sonra bakanlık düzeyinde Ankara düzeyinde çalışmalarımızı yapacağız. İnşallah Elazığ’ımıza bir acemi birliği kazandırmak istiyoruz. Şehrimizden de bu noktada destek bekliyoruz. Bu çok elzem bir konu. Esnafımız şuanda sıkıntılı. Ticaretin dönmediğini şuanda görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109