“Algı Yönetimi ve Digital Savaş” Konferansı

AK Parti Gençlik Kolları Üniversite Birimi “algı yönetimi ve digital savaş” konulu konferansı düzenledi.

“Algı Yönetimi ve Digital Savaş” Konferansı

AK parti Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi Başkanı Gökberk Demir ile ÜNİAK tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde  “Algı Yönetimi ve Digital Savaş konulu konferans düzenlendi.

Araştımacı Yazar  Abdurrahman Uzun’un konuşmacı olarak katıldığı konferansı izlemeye AK parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, AK parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ve üniversite öğrenciler katıldı.

GÜRGÖZE: ÇALIŞMALARIMIZI ÇOK YOĞUN BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜYORUZ

Konferansta konuşan Ak parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Yerel seçimden merkezi hükümette desteklendiği taktirde çok daha anlamlı hizmetlere imza atabilirler. AK Parti Elazığ’da tüm seçim bölgelerinde başta şehir merkezi olmak üzere 19 tane ilçe ve belde seçim bölgemiz var. Toplam 20 bölgede biz seçime giriyoruz. Girmiş olduğumuz bu seçimlerde hedefimizi hep ifade ediyoruz; tüm seçim bölgelerinde AK Partili belediye başkanları tarafından siz değerli kardeşlerimize, aziz hemşehrilerimize hizmet etmelerini arzu ediyoruz. Çalışmalarımızı, faaliyetlerimizi bu minval üzerine kurduk ve tüm seçim bölgelerinde AK Partili belediye başkanlarının kazanması ümidiyle çalışmalarımızı çok yoğun bir şekilde yürütüyoruz, çok tempolu bir şekilde yürütüyoruz. Tabi burası şehir merkezi. Şehir merkezinde de adayımız şu an aramızda çok değerli Şahin Şerifoğulları Bey kardeşimiz adayımız. Burada bulunan her kardeşimizden, her gencimizden adayımızı sadece desteklemesini değil aynı zamanda adayımızın desteklenmesi gerektiğini tanıdığı, tanımadığı, oturduğu kalktığı her yerde bize inanan, bize güvenen, AK Parti’ye inanan, AK Parti’nin kadrolarına güvenen ve tüm hepsinden daha önemlisi Genel Başkanıız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a güvenen herkesin adayımızı anlatması ve bize destek vermesini hepinizden istirham ediyorum” ifadelerini kullandı.

UZUN: BİZ ASLANLARIN HİKAYELERİNİ ANLATMAZSAK BİRİLERİ AVCI YALANI ATAR BİZE

Katılımcılara algı yönetimi ve digital savaş konusunda bilgi veren Araştırmacı yazar Abdurrahman Uzun ise, “Bir ülkede 22 buçuk yıl okul okuyacaksınız ama kendi tarihinizden olan bir olayı daha 1 sene önce öğreniyorsunuz. Bir Afrika atasözü diyor ki; ‘eğer aslanların hikayeleri anlatılmazsa millet avcı yalanları dinler’ bize 80 yıl, 90 yıl bu topraklarda avcı yalanları anlattılar. Ve devamlı da onlara kızdık biz niye bunu anlatmıyorsunuz diye. Aslında yanlış yapıyorduk. Çünkü biz aslanların hikayelerini anlatmazsak birileri avcı yalanı atar bize” ifadelerine yer verdi.

HABER: SITKI TAŞEL

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103