Ali Şekerdağ, ETSO Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı iş insanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Başkan adayı Şekerdağ, “düzenleyeceğimiz Basın Toplantısıyla Allah’ın izniyle kaldığımız yerden değer üretme ve daha ileriye taşıma mücadelemizi kesintiye uğratmadan devam ettireceğiz” dedi.

Ali Şekerdağ, ETSO Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda daha önce başkanlık yapan iş insanı Ali Şekerdağ, gerçekleştirilecek olan ETSO Başkanlık seçimleri için adaylığını açıkladı.

Başkan adayı Ali Şekerdağ yaptığı açıklamada; “ilimizin sosyo kültürel ve ekonomik kalkınma ve gelişiminde çok önemli bir yeri olan ve içinden geçtiğimiz süreçte çok daha önem kazanmış olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın yeni dönem Yönetimini oluşturmak için İlimizin saygın iş insanları ile birlikte 05 Ekim 2022 tarihinde düzenleyeceğimiz Basın Toplantısıyla Allah’ın izniyle kaldığımız yerden değer üretme ve daha ileriye taşıma mücadelemizi kesintiye uğratmadan devam ettireceğiz. İş dünyamıza ve ilimize hayırlı olsun. Saygılarımla” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2022, 19:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109