Ali Susam, Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

AK Parti’den Sivrice Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Ali Susam, resmi müracaatını ilçe teşkilatına yaptı.

Ali Susam, Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

Ali Susam, AK Parti Sivrice Belediye Başkan Aday adaylığı için resmi müracaatını İlçe Başkanı Cemal Babür’e teslim etti.

SUSAM: BİTİRMEK ÜZERE OLDUĞUM GÖREVİME VEDA ETMEDEN ÖNCE HERKESTEN HELALLİK İSTİYORUM

Aday Adayı Ali Susam, “Sizlere İl Genel Meclis üyesi olarak hizmet etme şerefine nail oldum. Görev sürem boyunca ilçeme ve bağlı bulunan köylerimize hizmet getirebilme adına elimden geleni yapmaya, var gücümle gayret gösterdiğimle inanıyorum. Bu süre zarfında bilmeden, istemeden kırmış olduğum kimseler varsa bitirmek üzere olduğum görevime veda etmeden önce herkesten helallik istiyorum. Bugün burada AK Parti Sivrice Belediye Başkan Aday Adaylığımı sizlerin huzurunda açıklıyorum” ifadelerini kullandı.

SUSAM: DİYORUZ Kİ SEN BEN YOK SİVRİCE VAR

Ali Susam, “Kısmetse size bu dönemde Belediye Başkanı olarak hizmet etme arzusundayım. Sizlere hizmet etme yolunda ayrılmıyor, yeni bir görev ile yeniden sizlere hizmet etmek istiyorum. Umut ediyorum ki bu aday adalığımız ve sonrasında yaşanan seçim süreci Sivrice’miz ve partimiz için en güzel neticeyle neticelenir. Her anlamda ilçemize hizmet etmek isteyen tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyor ve diyorum ki; aday adayı olma sebebimiz elbette ki sizsiniz. Elbette ki Sivrice. Bu sebeple diyoruz ki sen ben yok Sivrice var” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103