Allah Sizden Razı Olsun

Cuma gününden bu yana enkaz altında kalanları kurtarmak için ellerinden geleni yapan kurtarma ekiplerine veda töreni düzenlendi. Elazığ'da çalışmalarını tamamlayan arama kurtarma ekipleri bir araya gelerek vedalaştı.

Allah Sizden Razı Olsun

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde cuma akşamı saat 20.55'te yaşanan ve 22 saniye süren 6.8 büyüklüğündeki depremde yüreğimizi kanatan bilanço ortaya çıktı.

45 KİŞİ KURTARILDI

Depremin ardından bölgeye akın eden AFAD, UMKE, Jandarma ve belediyelerin kurtarma ekiplerince yapılan arama kurtarma çalışmalarında ise 45 vatandaş enkazdan sağ olarak çıkarıldı.

Elazığ Sürsürü mahallesinde yıkılan Dilek Apartmanı çalışan arama kurtarma ekipleri, son kişinin de çıkartılmasının ardından enkaz başında toplandı. Türkiye'nin dört bir yanından gelen ekipler, birbirlerine sarılarak vedalaştılar.

ARAMA KURTARMA EKİPLERİ ELAZIĞ'A VEDA ETTİ

Elazığ'da deprem sonrası 45 kişiyi sağ kurtaran, 41 vatandaşın cansız bedenine ulaşan arama kurtarma ekipleri 3.günün sonunda görevlerini sonlandırdılar. Türkiye'nin dört bir yanından gelen ekipler, birbirlerine sarılarak vedalaştılar.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 18:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Umut akliman
Umut akliman - 1 ay Önce

ALLAH sizlerden razi olsun ALLAH tekrarini ulkemin hic bir yerine göstermesin devletimiz var olsun yolunuz açik olsun elazig sizi unutmayacak

Sami erbay
Sami erbay - 1 ay Önce

Ölenlere cenabihak rahmetiylemuamele eylesin resullah efendimizin şefaatine masharolsunlar

Sercan Çelik
Sercan Çelik - 1 ay Önce

Rabbim birliğimizi daim eylesin inşAllah

Mehmet yücel
Mehmet yücel - 1 ay Önce

Allah sizden razı olsun rabbim. Birdaha göstermesin böyle afetler bozer amin
Malatyadan mehmet sizlerden Allah razı olsun

HÜSEYİN BÖYÜKSOY
HÜSEYİN BÖYÜKSOY - 1 ay Önce

Allah sizden razı ve memnun Olsun sağ kurtulan vatandaslarimiza Allah Acil sifalar versin vefat eden vatandaslarimiza Allah rahmet eylesin ülkemizin ve millet imizin başı sağ olsun

Adem Kasa
Adem Kasa - 1 ay Önce

Allah bir daha böyle afetler vermesin. Elazığ ve Malatya şehirlerimiz başta olmak üzere tüm Türkiye’mize geçmiş olsun.
Siz değerli insanlar, hayat verenin kullarını koruyanlar, kollayanlar, imdada koşanlar, gönül erleri ve yüreği Ağrı Dağı gibi yüce olan örnek insanlar, Allah sizlerden razı olsun. Sağolun, var olun...

Mustafa pariltay
Mustafa pariltay - 1 ay Önce

Rabbim ülkemize bir daha böyle acılar yasatmasın.ölenlere Allahtan rahmet yaralilarimiza acil şifalar ailelerine sabirlar diliyorum.ulkemizin her köşesinden gelen bu kardeşlerimizi bu aziz şehir hep minnetle anacaktir.ayağiniz taşa değmesin inşAllah canlar.

Müslüman varlu
Müslüman varlu - 1 ay Önce

Allah böyle bir acıyı göster mesin gön demokrasi demograt 61 Trabzon caykara holaysa uzungöl elmalı kırıkkalede


SIRADAKİ HABER

banner7