Alpay: Adaylığım Henüz Netlik Kazanmadı

Birevim İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alpay, 20 Mayıs’ta yapılacak olan genel kurul öncesi bazı istişarelerde bulunacağını ve bunun sonucunda bir karar vereceğini belirtti.

Alpay: Adaylığım Henüz Netlik Kazanmadı

Birevim İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alpay, 20 Mayıs’ta yapılacak olan genel kurul öncesi bazı istişarelerde bulunacağını ve bunun sonucunda bir karar vereceğini belirtti

ALPAY: ADAYLIĞIM HENÜZ NETLİK KAZANMADI

İstişareler sonrasında bir karar vereceğini belirten Mustafa Alpay “Biz bu yıl Elazığ’ı ilk kez Avrupa Kupalarında temsil ettik. Yarı finale kadar yükseldik. Bazı oyuncularımızın sakatlığı bizi finalden etti. Ligde de sıkıntılar yaşasak ta neticede 11. Sırada ligi tamamladık. Burada şunun da unutulmamasını istiyorum. Tüm dünyanın yaşadığı ülkemizde de etkili olan Pandemi süreci bazı çalışmalarımızın kısıtlı olmasına neden oldu. Buna rağmen başarılı bir sezonu geride bıraktık. Kulüp olarak ödevlerimizi yerine getirmenin çabasında olduk. Sezon sonu itibarı ile bazı oyuncularımıza ödememiz gereken maaşları duruyor. Bunu da bu süreç içinde yapmayı planladığımız ancak gerçekleştiremediğimiz bazı çalışmaları yapamadığımız için oldu. Kongreye kadar bu ödemeleri de yapmanın çabasında olacağız. Yıl içinde kulübümün yaptığı ekonomik gelir ve giderlerin tümü kayıt altındadır. Her kuruşun hesabı tutulmuştur. Adaylığım konusunu da kongre öncesinde netleştirmiş olacağım” açıklamalarına yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çaycı
Çaycı - 2 ay Önce

Bırakma bizi başkan elazığsporuda himayene al

SIRADAKİ HABER

banner103