Altın Almanın Tam Zamanı mı?

Bir dönem 500 TL'nin üzerinde işlem gören altının gram fiyatı şimdilerde ise bu rakamın altındaki seyrini sürdürüyor. Vatandaşlar yeni haftaya yükselişle başlayan altının bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olmuştu. İşte altındaki son durum.

Altın Almanın Tam Zamanı mı?

Geçtiğimiz hafta Merkez Bankası faiz artırımı kararı sonrası altın fiyatları düşüşe geçmişti. Ancak yeni haftaya yükselişle başlayan altın fiyatlarının düşüş hikâyesi oldukça kısa sürdü.

Yatırımcılar altın fiyatları düşecek mi araştırması yaparken, Esnaf yaşanan düşüşün yatırımcısına fırsat sunduğunu söyledi.

Bir dönem 500 TL’nin üzerinde işlem gören altın yeniden aynı seviyeye çıkar mı sorusuna işin uzmanı yakın zamanda 600 TL ‘yi görürse şaşırmayalım cevabını verdi.

Vatandaşın ekonomiye güveni kalmadı diyen Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı, tahminlerimiz altının tekrar yükselişi yönünde” dedi.

Çakmakçı altın almanın tam zamanı diyerek vatandaşlara bu durumu fırsata çevirin çağrısı yaptı.

Kuyumcu esnafı, altın almanın tam zamanı derken vatandaş para mı var ki altın alalım” dedi.

VİDEO

banner89
YORUM EKLE
YORUMLAR
gakgo
gakgo - 2 ay Önce

altın ister düşsün isterse çıksın fark etmez kuyumculara göre "altın almanın tam zamanı"

Gram
Gram - 2 ay Önce

Zaten kuyumculardan aman şuan almayın zarar edersiniz diye bi yorum gelmedi hep tam zamanı deniliyo nedensee

hüseyin
hüseyin - 2 ay Önce

çıkması için milleti galyene getiriyorlar. ondan sonrada biz demiştik altın çıkacak diye. her zamanda kurguladıkları çıkıyor ve kendileri kazanıp vatandaş kayıp ediyor

......
...... - 2 ay Önce

Gram 535 tl ye çıktığında da tam almanın zamanı 750 çıkacak diye manüpüle ediyorlardı inşAllah aşı başarılı olurda 250 tl ye düşer

mehmet
mehmet - 2 ay Önce

https://www.instagram.com/kadir.ustaninyeri/

SIRADAKİ HABER

banner7