Anadolu Alevi Kültür Derneğin den Anlamlı Organizasyon

Anadolu Alevi Kültür Derneği, Yüce Peygamberimiz ‘in kutlu doğumunu ve ehlibeytini anma ve anlama gecesi düzenleyecek. Dernek Başkanı Ali Çoban, Perşembe günü düzenlenecek geceye Elazığlıları davet etti

Anadolu Alevi Kültür Derneğin den Anlamlı Organizasyon

Anadolu Alevi Kültür Derneği, Yüce Peygamberimiz ‘in kutlu doğumunu ve ehlibeytini anma ve anlama gecesi düzenleyecek. Dernek Başkanı Ali Çoban, Perşembe günü düzenlenecek geceye Elazığlıları davet etti.

Kutlu doğum haftası nedeniyle, Anadolu Alevi Kültür Derneği,20 Nisan Perşembe günü Yüce Peygamberimiz ’in kutlu Doğumu ve ehlibeytini  anma ve anlama gecesi düzenleyecek.

Kuran-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve deyişlerin yer aldığı geceye Elazığlıları davet eden Anadolu Alevi kültür Derneği Başkanı Ali çoban, gecede çeşitli ikramlarında yer aldığını söyledi.

Dernek Başkanı Ali Çoban

Anadolu kültür derneği olarak bu yılda yüce peygamberimiz doğumunu anma gecesi tertiplediklerini söyledi.

Söz konusu gecenin töre düğün salonun da 20-22 saatleri arsın da kuran kerim tilavetiyle deyişler söyleşileri olduğu çeşitli ikramların olacağı geceye bütün halkın davetli olduğunu bu gecede vatandaşların da araların da görmek istediğini dedi.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103