Anadolu Gençlik Hareketi Derneği’nden Teşekkür Mesajı

Anadolu Gençlik Hareketi Derneği Genel Başkanı İsmail Erdoğan yaptıkları organizasyonlara katkıda bulunanlara teşekkür açıklaması yaptı.

Anadolu Gençlik Hareketi Derneği’nden Teşekkür Mesajı

Anadolu Gençlik Hareketi Derneği Genel Başkanı İsmail Erdoğan, gerçekleştirdikleri etkinliklere destek sağlayan kişilere teşekkür açıklaması yaptı.

ERDOĞAN: KENDİ BAŞIMIZA YAPMIYORUZ KATKI SUNAN DESTEK VEREN BÜYÜKLERİMİZ VAR

Anadolu Gençlik Hareketi Derneği Genel Başkanı İsmail Erdoğan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Kadınlarımız bizlerin her zaman baş tacıdır. Bu nedenle özellikle son zamanlardaki organizasyonlarımız kadınlar ve çocuklara yönelik. Bugün de ablalarımızın talebi üzerine onları Şanlıurfa ve Diyarbakır’a türbe ziyaretlerine gönderdik. Elimizden geldiğince bize gelen taleplere olumlu cevap vermeye çalışıyoruz. Tabi bunları yaparken kendi başımıza yapmıyoruz. Katkı sunan destek veren büyüklerimiz var. Yaptığımız organizasyona destek veren Prof. Dr. Sayın Yasemin Açık hanımefendiye, Keban Belediye Başkanı Sayın Fethiye Atlı hanımefendiye, Akçakiraz Belediye Başkanı Sayın Sabahattin Kaya beyefendiye, Kanal Fırat Genel Yayın Yönetmeni Sayın Zeki Akbıyık beyefendiye ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu vesile bir konuyu daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Nasip olursa önümüzdeki hafta sonu sınır ilçelerine Mehmetçiğimize moral desteğine gideceğiz. Katılmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirler. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Aygün
Ahmet Aygün - 11 ay Önce

Rabbim emeği geçenlerden razı olsun. Güzel bir şey yapmışlar.

Erdal Kalkan
Erdal Kalkan - 11 ay Önce

Sanırım ambleme dikkat etmediniz Zafer bey. Bu Saadet partisine bağlı olan Anadolu Gençlik derneği değil , önce isimlerden ve amblemden STK ları birbirinden ayırt edin lütfen.

Zafer
Zafer - 11 ay Önce

Genelde Bu derneğin adı Filistin haberleri ile birlikte geçerdi. Acaba Son Barış Pınarı Hareklatında ABD;İsrail,PKK ve Batı ülkelerinden yana tavır alan Filistin Yönetimi hakkında ne düşünüyorlar

SIRADAKİ HABER

banner7