Ankara’da Elazığ Yöresel Ürün Fuarı Başladı

Ankara’da Elazığ fedarasyonu tarafından organize edilen “Elazığ’ın Yöresel Ürünler” fuarı il yöneticilerinin katılımı ile başladı.

Ankara’da Elazığ Yöresel Ürün Fuarı Başladı

Ankara Elazığ Federasyonu tarafından organize edilen Elazığ’ın yöresel ürünlerinin tanıtım ve satışının yapılacağı “Elazığ Yöresel Ürünler” Fuarı açıldı.

Fuarın açılış programına AK Parti MKYK Üyesi Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, ETSO Başkanı Asilhan Arslan, Federasyon Başkanı Prof. Dr. Haşim Çakırbay, Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, Elazığ’dan giden esnaf odaları başkanları  katıldı.

Ankara Emek Mahallesi Kapalı Semt Pazarında düzenlenen Elazığ Yöresel Ürünler Fuarına ilk günden itibaren yoğun bir ilgi vardı.

Ankara’da yaşayan Elazığlılar ve Ankaralılar, fuarı gezerek, hem yöresel ürünlerin tadına bakma fırsatı buldu hem de alışveriş yapma imkanı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ya ne yaaa
Ya ne yaaa - 2 hafta Önce

Kapalıçarşı'da esnafın sattığı orcik, pestil fabrika, pekmez bal full glikoz, peynir çökelek aydın ve Hatay'da getirtiliyor, esnaf Elazığ a ait ne satıyorki belediye Kapalıçarşı esnafını alıp fuara götürmüş.

Senak23
Senak23 - 2 hafta Önce

İnşAllah yöremize ait hakiki doğal ürünleri götürmüşlerdir fuara. Eğer kapalı Çarşı da sattıkları sahte ürünler ile gittilerse vay halimize...

Glikoz
Glikoz @Senak23 - 2 hafta Önce

Kapalıçarşı esnafı ve yöreselci takılanların çoğu glikoz zengini. Orcik pestil glikoz ile organizede üretiliyor ve yasal hemde. Köylüden pekmez almazlar köylüye 20 TL verip alacağına glikozlu pekmezi 5 TL ye alıp 30 TL ye satıyorlar, birde Allah korkusu yok köy pekmezi diye yalan söylüyorlar. Dediğimin yalan olmadığını kapalı çarşının bir günlük güvenlik kamerasını izlesinler görsünler teneke ve bidonlarla dükkanlara glikoz nasıl taşınıyor.

Hale
Hale @Senak23 - 2 hafta Önce

Badem şekerini bile kayısı çekirdeğinden yapıyorlar. Dışının şekerini bile kazanda dükkanların önünde yaparken sürahi ile glikoz döküp gözümüzün önünde yapıyorlar. Belediye bilmiyormu sanki.

Cumhur
Cumhur - 2 hafta Önce

Gerçekten Yasemin hocaya milletvekilliği yakışır.

Senak23
Senak23 - 2 hafta Önce

Umarım yöremize ait hakiki doğal ürünleri götürmüşlerdir fuara. Yok eğer Kapalıçarşı da sattığı sahte ürünler ile fuara gittiyse esnaf vay halimize...

Hüseyinyilmazcelik
Hüseyinyilmazcelik - 2 hafta Önce

Arkadaşlar söylediklerimizin bazıları doğru ama oraya gelenlerin yüzde 90 i değerli esnaflardir ve ürünlerin yüzde 90 i kaliteli ve güzel gidin yerinde görün burada bütün Elazığ esnafını kotulemis olursunuz yapmayın boyle

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109