Ankara’daki Hemşehrilerimiz Elazığ’ı Unutmadı

Ankara'da faaliyet gösteren Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerinden Murat Katipoğlu ve Vedat Kent, 24 Ocak ta meydana gelen deprem nedeniyle Ankara’daki Elazığlı İş İnsanlarının Yardımlarından oluşan çeki Vali Çetin Oktay Kaldırım’a teslim etti.

Ankara’daki Hemşehrilerimiz Elazığ’ı Unutmadı

Ankara'da faaliyet gösteren Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı, Elazığ için kolları sıvadı ve nakdi yardım topladı.

İşadamlarının topladığı nakdi yardımların çeki, Yönetim Kurulu üyelerinden Murat Katipoğlu ve Vedat Kent tarafından Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a takdim edildi.

Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı’nın yardımları belirli periyotlarla Elazığ Valiliği’ne ulaştırılacak. Gönderilen ilk yardım çekinde Uluova İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özbulut ile Başkan Yardımcısı Mahmut Özbulut’un katkıları yer aldı.

Vakfın yardımları sadece nakdi olarak kalmayacak, Elazığ’a konteyner gönderilmesi noktasında da Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çağlar ile Özbağı ailesinin girişimleri devam ediyor.

KENT: BAĞIŞLARI VALİMİZE TAKDİM ETTİK

Vakfın Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent, “Vakfımıza bağışta bulunan değerli iş insanlarımız, hemşehrilerimiz var. Sizin aracılığınızla hepsine buradan teşekkür ediyorum. Yardım da bulunan hemşehrilerimizin, Elazığ’da ki depremzedelere yardım ulaştırmak için vakfımız aracılığıyla bir takım bağışları oldu. Bu bağışları çek olarak Valimiz Çetin Oktay Kaldırıma bugün takdim ettik. Burada yardımın ya da bağışın küçüğü, büyüğü önemli değil. Önemli olan imkan yarabilmek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 19:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7