Arslan: AVM’yi Bahar Aylarında Açmayı Planlıyoruz

Elysium Yaşam Kompleksi Proje Müdürü Atilla Arslan, bahar aylarında alış veriş merkezini açmayı planladıklarını belirterek, konutlarında belirlenen sürede tamamlanacağını söyledi.

Arslan: AVM’yi Bahar Aylarında Açmayı Planlıyoruz

Elazığ’ın en işlek caddesi üzerinde 71 bin metrekarelik inşaat alanında yapımı devam eden alışveriş ve yaşam kompleksinde çalışmalar devam ediyor.

Elysium Yaşam Kompleksi Proje Müdürü Atilla Arslan,2 vardiya halinde çalışmaya devam ettiklerini belirterek, Alışveriş merkezinin büyük kısmının tamamlandığını ve bahar aylarına hizmete açmayı planladıklarını söyledi.

ARSLAN: TURİZM BİRAZ DAHA CANLANACAK

Atilla Arslan, “Başladığımız günden beri 2 vardiya olarak hiç durmadan çalışmaktayız. Şu mevsimde dahil teknolojiyi kullanarak şartnamelere uygun işler yapmaktayız. Durmayacağız. AVM kısmında yüzde 80 aşamasına geldik. Baharda inşallah açacağız. Konutlarda da hızla ilerlemekteyiz ve söz verdiğimiz tarihlerde halkımız emin olsun bitireceğiz ve teslim edeceğiz. İşlerimiz hızla ilerlemektedir. Bu proje Elazığ’a katma değer getirecek. Dış şehirlerden buraya alışveriş için insanlar gelecek. Turizm biraz daha canlanacak. Elazığ’ın bu projelere, bunun gibi projelere sahip çıkması lazım” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2020, 19:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 8 ay Önce

https://www elazığ hakimiyet haber.com/elysium-da-neler-oluyor/47876/ habere bakın ahali uyanın

Halim
Halim - 8 ay Önce

Vizyon bir proje Bu tür projeler sadece sayılı sehirlerde var

Ayhan
Ayhan - 8 ay Önce

Açılsın o zaman oradaki trafik karmaşasını görün. Çayda çıra kavşağından gelen araçlarla alt geçitten çıkan araçlar zaten sıkıntı yaşıyordu.

Zaza
Zaza - 8 ay Önce

Böyle bir proje itfaiye kavşağında da istiyiruz

Mütaahit
Mütaahit @Zaza - 8 ay Önce

Yarın başlatıyorum. Sen yeterki iste

Ercan
Ercan - 8 ay Önce

Çıkan haberlerin asılsız olduğunu göstermek için bu açıklamayı yaptılar belki hemen dedikodu çıkarmaya gerek yok

SIRADAKİ HABER

banner103