Arslan: Potansiyel Olarak Elazığ Şu Anda Bizi Görüyor

Her kesimden bize büyük bir teveccüh var diyen Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan partilileri ile buluştu.

Arslan: Potansiyel Olarak Elazığ Şu Anda Bizi Görüyor

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı ve Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan seçim çalışmalarını sürdürdü.

Arslan: Potansiyel Olarak Elazığ Şu Anda Bizi Görüyor

Her kesimden bize büyük bir teveccüh var diyen Aday Arslan, “Elhamdülillah bugün Elazığ’da her kesimden bize karşı bir teveccüh var. Ne kadar şükretsek azdır. Nereye gidersek gidelim, tertemiz bir sicilimiz var. Biz sizlerin evladıyız. Tertemiz bir sicille insanların huzuruna gidiyoruz. Kimse bize bir şey demiyor. Niye? Bu Elazığ’da bizim gibi yüzlerce, binlerce insan var. Güzel insanlar var ve güzel insanlar güzelde gördükleri için bize iyi diyorlar. Ben her yerde onu ifade ediyorum. Elimizden de iş geliyor. Şu anda adalar içerisinde teknik eleman olarak belediyenin sorunlarını çözebilecek potansiyel olarak Elazığ şu anda bizi görüyor. Buna da ne kadar şükretsek azdır” ifadelerini kullandı.

ARSLAN: BU ŞEHRİN ANAHTARI KİMDEYSE GETİRSİN VERSİN

Başkan Adayı Arslan, “geldiğimiz noktada hep ifade ettik. Elazığ’da yapılması gereken işler yapılmadı. Hep üstünü örttüler. Yeşil alanlarla, ağaçlarla hep üstünü örttüler. Bir lalenin ömrü 15 gün. Bir lale için Elazığ’da 5 trilyon para harcadılar. İnsanların ömrü 70 yıl en az. Bu insanlara bir kuruş para vermediler. Şu anda şehirdeki insanlar aç, susuz, işsiz. Kaç gündür sanayiyi geziyoruz. Gençler işsiz, hizmete muhtaç. Yağmur yağıyor caddeler dere olmuş. Çünkü alt yapısı yetersiz bir şehirle karşı karşıyayız. Yapılması gereken işler sürekli ertelenmiş. Bu şehir sürekli kan kaybediyor, sürekli değerlerini, kaynaklarını dışarıya aktarıyor. Dışarıdan birileri yönetiyor. Biz diyoruz yeter artık bu şehrin anahtarı kimdeyse getirsin, versin. Artık yeter” şeklinde konuştu.

HABER: SITKI TAŞEL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7