Asfalt Serim ve Bakım Onarım Çalışması Gerçekleştiriliyor

Elazığ Belediyesi, Elazığ’ın gelişip güzelleşmesi için alt yapısı yenilenen kaldırım ve tretuarlarıyla yeni bir görünüme kavuşan Şehit İlhanlar Caddesi’nde asfalt serim çalışmalarına başladı.

Asfalt Serim ve Bakım Onarım Çalışması Gerçekleştiriliyor

Elazığ’ın gelişmesi ve güzelleşmesi adına çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi, alt yapısı yenilenen kaldırım ve tretuarlarıyla yeni bir görünüme kavuşan Şehit İlhanlar Caddesi’nde asfalt serim çalışmalarına başladı.

ASFALT SERİM VE BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİYOR

Ekipler daha önce aydınlatma direklerinden, kaldırım ve tretuvar çalışmasına kadar birçok işlemin yapıldığı Şehit İlhanlar Caddesi’nde bu kez asfalt serimine başlayarak, aynı zamanda Ulukent, Doğukent, Yeni Mahalle başta olmak üzere şehrin birçok yerinde de asfalt serim ve bakım onarım çalışması gerçekleştiriyor.

YOL DAHA KONFORLU BİR YAPIYA KAVUŞACAK

Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada, trafik akışının rahatlatılması ve vatandaşlara daha konforlu bir ulaşım hizmetinin sunulması amacıyla başlatılan yol-bakım-onarım ve yenileme çalışmalarının iklim koşullarının uygunluğu süresince devam edeceği belirtildi. Şehit İlhanlar Caddesi’nin asfalt seriminin tamamlanmasıyla yolun daha konforlu bir yapıya kavuşacağı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 17:06
banner89
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemal
Cemal - 2 yıl Önce

İmamefendi bulvarının Hazardağlı kavşağına çıkış yönündeki asfalt 5 senelik sapasağlam, iniş yönündeki şerit kanal geçtiği için geçen yıl asfaltlandı, asfaltta sörf yaparak iniyorsunuz, 1 yıl geçmeden yamalı hale geldi, kalite sıfır, Güney imar yolu sözümona açılacaktı 3 yıldır stabilize halde bekletiliyor.

Vehbi
Vehbi @Cemal - 2 yıl Önce

İmam efendi bulvarında araç zıplıyor. O ne biçim asfalt serilmiş.

Mert
Mert - 2 yıl Önce

Son dakika: Elazığ Belediyesi, "Yağmur yağınca otomatik olarak baraja dönüşebilen çılgın alt geçit, yeni araçlarla konvoy" gibi önemli "vizyon" projelerinden sonra, "Kısa sürede yenilenme özelliği gösteren asfalt ve kaldırım" çalışmalarıyla da bir kez daha halkın gönlünde taht kurmayı başardı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan çarşı esnafından T.G.(40), "Asfaltımız çoheyi, hehe" diyerek yapılan çalışmalardan son derece mutlu olduğunu belirtti. :-)

Gökhan
Gökhan - 2 yıl Önce

yıl olmuş 2018 halen daha bu uyduruk ve kalitesiz asfaltla Elazığın çehresinin değiştiğini düşünenler var.insanların hayal gücü yokki,daha iyisini hayal dahi edemiyorlar,estetikten uzaklar.

Cemalettin
Cemalettin - 2 yıl Önce

Elazığ'ın Vitrin caddelerinden İmamefendi Bulvarına serilen asfalt Belediyenin kalitesini gösteriyor. Bir taraftan Orada tek bina yokken O Bulvarı açanların Ufku ve Vizyonu, diğer taraftan açılan bu bulvara 6 şeritli yola 4 şeritli üst geçit yapan Güneyçevreyoluna bağlantısını 6 şeritten 4 şerite düşüren doğru dürüst asfalt seremeyen rögar kapaklarını engelli pistte çeviren dar bakışlı, vizyonsuz Belediyecilik

Vehbi
Vehbi - 2 yıl Önce

Serilen asfalt 3 cm. Buraya yazıyorum 20 gün sonra o asfalt dalgalanır veya çöker. En az o asfaltın 25 cm olması gerekir.

Nöriyooonn  Mucoooo
Nöriyooonn Mucoooo - 2 yıl Önce

Asfalt mı dediniz!!! Bir ay sonra görürüz.

SIRADAKİ HABER

banner7