Aşut, Bayrağı Kırılmaz’dan Aldı

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Elazığ Sebze ve Meyve Komisyoncuları Tüccarları Dayanışma Derneği Kongresinin ardından başkan seçilen Bekir Aşut, eski başkan Resul Kırılmaz’dan bayrağı devir aldı.

Aşut, Bayrağı Kırılmaz’dan Aldı

Elazığ Sebze ve Meyve komisyoncuları Tüccarları dayanışma derneği seçimlerinde Başkan Seçilen Bekir Aşut, bayrağı Eski Başkan Resul Kırılmaz'dan devir aldı.

“SORUNLARI İDARİ YÖNETİMİN DESTEĞİNİ İLE AŞACAĞIMIZI İNANIYORUM”

Elazığ Sebze ve Meyve komisyoncuları tüccarları dayanışma derneği Başkanı Bekir Aşut, “Yaptığımız kongre seçimlerinde derneğimizin 3 adayı vardı. Bu seçimlerde 82 üyemiz oy kullandı. Tercihlerini ben ve yönetimim tercihinde kullandılar. Resul Kırılmaz beyden devraldık, bugün itibariyle. Kendisinden bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hizmetlerimizde de başarılı olacağıma inanıyorum. Ben ve yönetimim genç bir ekip oluşturduk. Bundan sonra çarşımıza daha iyi hizmet edeceğimize inanıyorum. 40 günlük bir seçim çalışmalarımız oldu bizim bu süreçte. Seçim çalışmalarına 82 üyemizle tek tek oturup muhabbete etme fırsatı bulduk. Bu sırada büyük sorun ve problemlerimizin olduğunu yelerimiz bize anlattı ve nasıl üstesinden geleceğimizi üyelerimizle istişare ettik. Tabi belediye başkanımızdan, valimizden ve idari yönetimlerden destek bekliyoruz. Bu sorunları idari yönetimin desteğini ile aşacağımızı inanıyorum”dedi.

“NE TÜR SIKINTIMIZ OLURSA BERABER AŞMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Bayrağı devir eden Eski Başkan Resul Kırılmaz ise, yeni başkan Aşut’a ve yönetimine başarılar dileyerek, “Seçimlere 3 tane sebze halindeki arkadaşımız girdi ve arkadaşlarımız tercihlerini Bekir Aşut kardeşimizden yana kullandılar. Kendisine hayırlısı olsun derim. Bizde elimizden gelen desteği kendisine vereceğiz. Çünkü bu camia, bu meslek hepimizin buradaki sıkıntılara, biz her zaman Bekir kardeşimizin yanında olacağız. Ne tür sıkıntımız olursa beraber aşmaya çalışacağız. Benim şu anda Türkiye Sebze ve Komisyoncular Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğim devam ediyor, hali hazırda. Biz burada beraber bir abi kardeş gibi yeni seçilen arkadaşlarımızla sorunlarımızı götürüm ne varsa hep beraber çözmeye çalışacağız”açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 18:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazim Karlı
Nazim Karlı - 3 yıl Önce

Ali bey, çaşut kimdir bilmem ama adamı gözüm pek tutmadı cidden. Aynen at hırsızına benzerliği var...

aşut
aşut @Nazim Karlı - 3 yıl Önce

Nazım Karlı bey sizinle mahkemede görüşmek dileğiyle

Emre
Emre @Nazim Karlı - 3 yıl Önce

Nazım Bey, gelişmiş ülkelerde, insanların dinine, diline, ırkına, dış görünüşüne ve ne giydiğine bakılmaz. O insanın, insanlığa nasıl bir fayda sağlayacağına, kendisine verilen işi başarıyla yapıp yapmayacağına, insanlara olan davranışına ve saygınlığına bakılır. Size de tavsiye ederim.

Ali
Ali - 3 yıl Önce

Bu ÇAŞUT da kimdir??

aşut
aşut @Ali - 3 yıl Önce

Ali Bey buyrun sizi dernek binamız da misafir edelim . Bizi tanımış olursunuz.

SIRADAKİ HABER

banner103