Atılan İmza İle Üyelere Kredi Kolaylığı Sağlandı

ETSO ile Vakıf Katılım Bankası arasında protokol töreni düzenlendi. İmzalanan protokolle üyelere kredi başta olmak üzere bazı kolaylıklar sağlandı.

Atılan İmza İle Üyelere Kredi Kolaylığı Sağlandı

ETSO ile Vakıf Katılım bankası arasında protokol töreni düzenlendi.

İmzalanan protokolle üyelere kredi başta olmak üzere bazı kolaylıklar sağlandı.

YÜCE: HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ PROTOKOLÜMÜZÜ İMZALAMAK İÇİN BİR ARAYA GELMİŞ BULUNMAKTAYIZ

ETSO Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Yüce, “Bugün Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamız ile Vakıf Katılım Bankası A.Ş. arasında odamız üyelerinin uygun koşullarda kredi kullanımı ve tüm bankacılık hizmetlerinden istifade edebilmesine imkan tanımak için hazırlamış olduğumuz protokolümüzü imzalamak için bir araya gelmiş bulunmaktayız. İçinden geçmekte olduğumuz pandemi sürecinden iş dünyasının en önemli beklentilerinin başında uygun koşullarda finansmana ulaşmak gerekmektedir. Elazığ iş dünyasının bu beklentiyle ihtiyaçlarına cevap verme adına odamız tarafından çok yoğun çalışmalar ve girişimler yapılmıştır. Bu çalışmalardan biri de bankalarla ticari protokoller imzalanmaktadır” ifadelerini kullandı.

AVCI: ELAZIĞ’IMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Vakıf Katılım Bankası Kobi Pazarlama Müdürü Lokman Avcı ise, “Protokolle beraber birçok alanda Elazığ esnafına ve KOBİ’lerine özel imkanlar sunuyoruz. Banka olarak “4İ” olarak adlandırdığımız imalat, inovasyon, ihracat ve istihdam alanında KOBİ’lerimizi pozitif olarak ayıracağız. Desteklemeye devam edeceğiz. İnşallah protokolle beraber anlaşmamızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Elazığ’ımıza hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103