Av. Ömer Serdar Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığına Atandı

AK Parti 26. dönem Elazığ Milletvekili Avukat Ömer Serdar Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığına atandı.

Av. Ömer Serdar Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığına Atandı

Elazığ’da başarılı çalışmalara imza atan AK Parti Elazığ 26. Dönem Milletvekili Avukat Ömer Serdar’a AK Parti Genel Merkezi’nde görev verildi.

AK Parti Elazığ 26. Dönem Milletvekili Ömer Serdar; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oluruyla,  AK Parti Siyasi ve Hukuki İşleri’nden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

AK Parti Siyasi ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın başkanlığı yaptığı AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı’nın yardımcısı oldu.

ÖMER SERDAR KİMDİR?

10 Şubat 1963'te Elazığ'ın Palu ilçesinde doğdu. Hukukçu, Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı, Elazığ Barosu Genel Sekreterliği, İlim Yayma Cemiyeti Üyeliği, Fırat Meclisinde Başkan Yardımcılığı, Palu Derneği Yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2003 yılında AK PARTİ Büyük Kongre Delegesi oldu. Çeşitli sanat-edebiyat dergileri ile gazetelerde yazıları yayımlandı. TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve TBMM Kültür, Sanat ve Yayın Kurulu Üyesidir. 26. Dönemde Elazığ milletvekilliği yapan Serdar İngilizce ve Arapça bilen Serdar, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Medya grubumuz olarak Avukat Ömer Serdar’a çalışmalarında başarılar diliyoruz…

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 01:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Keno
Keno - 3 hafta Önce

Iki gundur cok onemli gorevlere Elaziglilar getirilyor.Elazig artik ucar bu basarili atamalarla.Yahisinize bakin tirntik gorevler avunun bunlarla

Scarface
Scarface - 3 hafta Önce

Başarılı çalışmalara imza attı derken ??

Bayburt Kadar Bile Olamadık
Bayburt Kadar Bile Olamadık - 3 hafta Önce

Bir Bayburt bile bizden daha kıymetli. Merkez Bankasının önceki Başkanı Bayburtlu yerine gelen yenisi Bayburtlu Şimdi yeni atanan Çalışma BKanj da Bayburtlu. Elazığ ise bunlarla avutuluyor 19 senede Bakanlık verilmeyen birkaç ilden biriyiz işte değerimiz

Ali
Ali - 3 hafta Önce

Ak parti ayak işleri ile elazig linin ağzına bal çalmaya devam ediyor... Elazığ bakanlık istiyoruz...

İhsan celik
İhsan celik - 3 hafta Önce

Keklik elazig en son ben oy verecem anlayan anladi.

Başkan yardımcısı sayısı kaç
Başkan yardımcısı sayısı kaç - 3 hafta Önce

Burada kaç Başkan yardımcısı var. Mücahit yanılmaz 14 başkan yardımcısından biri olmuştu

SIRADAKİ HABER

banner103