Aydın: Toplayabildiğimiz Kadar Puan Toplayacağız

Elazığspor Teknik Direktörü Cafer Aydın, Çatalcaspor karşısında oyunun 4-0’dan 4-3’e gelmesini değerlendirirken, oyuna katkı sağlayacak kenardan müdahale edecek oyuncularının olmaması nedeniyle sıkıntılar yaşadıklarını söyledi.

Aydın: Toplayabildiğimiz Kadar Puan Toplayacağız

Elazığspor teknik direktörü Cafer Aydın, Çatalcaspor karşısında skorun 4-0’dan 4-3’e gelmesini değerlendirirken, oyuna kenardan katkı sağlayacak ve müdahale edecek oyuncularının olmaması nedeniyle sıkıntılar yaşadıklarını söyledi.

AYDIN: TOPLAYABİLDİĞİMİZ KADAR PUAN TOPLAYACAĞIZ

Teknik Direktör Aydın, “Sonuca sevinemedik bile. 4-0’dan sonra maçı daha farklı yapmamız lazımdı. Gençliğin verdiği, çok basit rakip bize gol atmıyor. Geçen seneden beri aynı hata. Ayağımızdaki bomboş topu kaptırıyoruz, o dönen top gol oluyor. Bunu çok fazla yapıyoruz. Buna bir türlü çözüm üretemiyoruz. Biz gol pozisyonuna girmemiz lazım tehlikeli atak yapacağız, hücuma çıkıyoruz. Defansta da dengesiz yakalandığımız için dönen her top bize pozisyonda gol oluyor. Oyuncular ilk yarı ve ikinci yarı 15-20 dakika o dönem için tebrik ederim. Ama ondan sonraki şeyler bize yakışmadı. Çok basit goler yedik. Farklı bir maç olması lazımdı. En azından 3 puanla lige tutunduk. Bizim için çok önemliydi. Bizim bazı yerlerde hamle oyuncumuz yok. Elimizden geldiğinin en iyisini yapacağız. Toplayabildiğimiz kadar puan toplayacağız. Ondan sonra devre arasında da bu şehrin bu takıma sahip çıkıp bizim gösterdiğimiz performansa onlar da katkı sağlayıp ondan sonra yeni hedefle ilerlememiz lazım. Oyuncularımı 3 puan için canı yürekten tebrik ediyorum. Gençler hata olacak, yapacaklar. Biz bu çocuklara inandık, inanmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109