“Aziz Dostlar İnisiyatif Grubu” Medya Grubumuzu Ziyaret Etti

“Aziz Dostlar İnisiyatif Grubu” medya grubumuzu ziyaret etti. Aziz Dostlar İnisiyatif Grubu Başkanı Mahir Cihangiroğlu, “Elazığ’da böylesine bir muazzam bir tesisin yapılmasından gerçekten gurur duyduk. Zeki Akbıyık Bey’e de arkadaşları olarak medya hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

“Aziz Dostlar İnisiyatif Grubu” Medya Grubumuzu Ziyaret Etti

 “Aziz Dostlar İnisiyatif Grubu” temsilcileri Bekir Karabulut, Fethi Özbay, İbrahim Gök, İbrahim Kavaklı, Mahir Cihangiroğlu, Murat Dağhan, Nuri Öz, Selim Tekin, Aydın Karabulut Medya Grubumuzu ziyaret etti.

Medya Grubumuzu ziyaret eden misafirler çalışmalar hakkında birimleri gezerek işleyişle ilgili bilgi aldılar.

 “ELAZIĞ’DA BÖYLESİNE BİR MUAZZAM BİR ORGANİZASYONUN YAPILMASINDAN DA GERÇEKTEN GURUR DUYDUK”

Aziz Dostlar İnisiyatif Grubu Başkanı Mahir Cihangiroğlu, “Bizim Aziz Dostlar İnisiyatif Grubumuzun değerli bir üyesi olan sevgili Zeki Bey’i makamında ziyaret ettik. Elazığ’da böylesine bir muazzam bir tesisin yapılmasından da gerçekten gurur duyduk. Biraz gecikmiş bir ziyaret olduğu içinde kendisinden özür diliyoruz. Tüm arkadaşları olarak Zeki Bey’e bundan sonraki hayatında, medya hayatında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

“ÇOK İLERİ DÜZEYDE BİR ORGANİZASYON”

Medya Grubumuz hakkında övgü dolu sözler söyleyen Mahir Cihangiroğlu, “Kanal Fırat’a ben gerçekten şaşırdım. Ben daha farklı bir beklenti içerisindeyken, çok komplike bir olay olarak gördüm. Belki bu konuda çok bir fikrimiz yok, çok bir birikimimiz yok ama çok etkilendim. Sevgili dostumuz bize bütün stüdyoları, radyoları, internet haber merkezini, haber merkezlerinin hepsini gösterdi. Beklediğimin çok çok üstünde, çok ileri düzeyde bir organizasyon. Bütün emeği geçenlere en küçük makamından en büyük makamına kadar emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürlerimizi bildiriyoruz. Elazığ’ın bir gurur kaynağı. Gerçekten çok mutlu olduk. Teşekkür ediyoruz, Zeki Bey’e de başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

“Aziz Dostlar İnisiyatif Grubu” temsilcileri tarafından Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık’a plaket takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2018, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7