Bahçeli: CHP’den Gelen Hiçbir Teklife Destek Olmayacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ’ın gündeminde olan Afet Bölgesi ile ilgili de konuştu. Bahçeli, “CHP; karamsar, karanlık ve ümitsizlik aşılayan bir dil kullanmaktadır” dedi.

Bahçeli: CHP’den Gelen Hiçbir Teklife Destek Olmayacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Devlet Bahçeli, Elazığ’ın gündeminde olan Afet Bölgesi ile ilgili de konuştu.

BAHÇELİ: CHP’NİN SAMİMİYETİ KALMAMIŞTIR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun "Elazığ Afet Bölgesi ilan edilmeli, biz böyle bir teklif verdik sizler hayır bu teklifi AK Parti olarak biz vereceğiz derseniz sizin teklifinizi destekleriz” açıklamasına ilişkin şu cevabı verdi:

"CHP, gizli gizli millete tuzak kurma hesabındadır. Esasen CHP, her şeye herkese karşı olmayı siyaset yapmak, muhalefet etmek zannetmektedir. Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremler sonrasındaki CHP’nin tavrı da bunlardan farklı değildir. Doğal afetlere karşı devletin ve siyasetin bütün kurumlarının birlikte mücadele etmesi icap ederken; Kemal Kılıçdaroğlu, bilerek ve isteyerek ayrı baş çekmekte, ayrımcı tutum takınmaktadır. CHP’nin samimiyeti kalmamıştır. CHP, TBMM’ye hangi konuda teklif getirirse getirsin MHP olarak destek vermemiz mümkün değildir. CHP; iktidarı değiştirmek ve yerini kendisi almak uğruna yalanı, desiseyi yol bellemiştir. Siyasette felaket tellallığına oynayan CHP; karamsar, karanlık ve ümitsizlik aşılayan bir dil kullanmaktadır. Karamsarlık ve felaket simsarlığı, yönetmesini bilmeyen politikacıların harcıdır. Karalama, küçümseme ve yok sayma siyasi galebe yöntemi olduğu bir ülkede demokratik rekabet ve yarışın yerini, husumet ve düşmanlık almakta gecikmeyecektir. CHP de bunu yapmakta, kendi politik çıkarları için husumet ve düşmanlığı körüklemekten, toplumsal barışı tehlikeye atmaktan çekinmemektedir."

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarık
Tarık - 9 ay Önce

Evet, CHP'nin halkın yararına verdiği yüzlerce önergeyi reddetmeniz çok samimi bir hareket. Teşekkürler(!) Bu şekilde devam edin.

Erhan
Erhan - 9 ay Önce

Elazığ bunu unutmaz

Bedri
Bedri @Erhan - 9 ay Önce

O zaman sen teklif ver. Örneğin Düzce ve Erzincan için özel kanunlar çıkarıldı. MHP de AK Partiye destek versin kanun çıksın. Necdet Calp in Özala onu yaptırmam bunu yaptırmam demesine benziyor sonra, CHP ye destek verme eyvAllah o zaman sen üzerine düşeni yap

Barıs
Barıs - 9 ay Önce

Elazığlı milliyetçi ülkücü gençler reisiniz ne diyor

Yel
Yel - 9 ay Önce

Allah senin belanı versin

Alp
Alp - 9 ay Önce

CHP Allah bir dese sen haşa 2 diyecek kadar yamuksun çünkü

okan
okan - 9 ay Önce

googleye "mhpnin reddettiği önergeler" yazıp arayınca kimin samimi olduğunu gayet iyi görüyoruz sayın bahçeli.

HARPUTLU
HARPUTLU - 9 ay Önce

Akp nin sözcüsü konuşuyor ...ALLAH Senin belanı versin zürriyetsiz ....ÜLKÜCÜLER ak kurdunuz konuşuyor ...

Erdal ALKAYA
Erdal ALKAYA - 9 ay Önce

Yıkılasın Devbahceli....


SIRADAKİ HABER

banner7