Bakan Derya Yanık: Çalışma Arkadaşımız Yusuf Meydan ve Kızı Ecrin'i Kaybettik

İstanbul İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlamada yapılan son açıklamada 6 kişi hayatını kaybetmişti. Hayatını kaybedenlerden Yusuf Meydan ve kızı Ecrin Meydan’ın Elazığlı olduğu öğrenildi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ta sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Çalışma arkadaşımız Yusuf Meydan ve kızı Ecrin'i kaybettik” dedi.

Bakan Derya Yanık: Çalışma Arkadaşımız Yusuf Meydan ve Kızı Ecrin'i Kaybettik

Bugün 16.20 sıralarında İstanbul’da Taksim İstiklal Caddesi'nde Türkiye’yi yasa boğan bir patlama meydana geldi.

Patlamanın ardından İstanbul Valisi’nin yaptığı son açıklamada 6 kişinin hayatını kaybettiği 2’si ağır 81 kişinin de yaralandığını bildirdi. Hayatını kaybedenler arasında Elazığlı hemşehrimiz Yusuf Meydan ve kızının da olduğu öğrenildi.


 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ta sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Çalışma arkadaşımız Yusuf Meydan ve kızı Ecrin'i kaybettik” dedi.

YANIK: YUSUF MEYDAN VE KIZI ECRİN'İ KAYBETTİK

Bakan Yanık yaptığı açıklamada, “Yüreğimiz İstanbul'daki hain saldırıdan gelen acı haberle yandı. Çalışma arkadaşımız Yusuf Meydan ve kızı Ecrin'i kaybettik. Ailesinin, yakınlarının ve çalışma arkadaşlarımızın başı sağ olsun. Bir baba ve kızının hayatını kaybetmesine neden olan bu kalleş saldırıyı lanetliyorum. Devlet olarak tüm imkanlarımızla hayatını kaybeden kardeşlerimizin ailelerinin ve yaralılarımızın yanındayız. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya hiçbir şer odağının gücü yetmeyecek” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109