Bakan Derya Yanık Elazığ Valiliği’ni ve Elazığ Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere dün gece Elazığ’a gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.

Bakan Derya Yanık Elazığ Valiliği’ni ve Elazığ Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Bir dizi programlarda ve temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ziyaretlerine günün erken saatlerinde başladı.

Ziyaretlerine Elazığ Valiliği ile başlayan Bakan Yanık Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ı ziyaret etti.

Bakan Yanık’a Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile il protokolü de eşlik etti.

Elazığ Valiliği şeref defterini imzalayan Bakan Derya Yanık’a Vali Dr. Toraman yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Bakan Yanık ardından Elazığ Belediyesi’ne geçerek Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti.

Elazığ Belediyesi şeref defterini imzalayan Bakan Derya Yanık’a ziyaretinde Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan,  AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile il protokolü de eşlik etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık heyeti makamında ağırlayan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Bakan Yanık’a 3 yıllık hizmet sürecinde Elazığ’a kazandırdıkları yatırımlara ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2022, 10:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109