Bakan Kasapoğlu Elazığ'a Geliyor

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a gelecek. Bakan Kasapoğlu Ankara – Elazığ uçaklarının kaldırılması nedeniyle; Elazığ Havalimanı yerine Malatya Havalimanı’na inecek. Gece karayolu ile Malatya’dan Elazığ’a gelecek olan Bakan Kasapoğlu geceyi Elazığ’da geçirecek.

Bakan Kasapoğlu Elazığ'a Geliyor

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak için Elazığ’a gelecek.

UÇAKLAR KALDIRILDIĞI İÇİN MALATYA'YA İNECEK

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu taşıyan uçak Ankara Elazığ uçuşlarının gece seferlerinin kaldırılması nedeniyle; Elazığ Havalimanı yerine saat 1’de Malatya Havalimanına inecek.

Bakan Kasapoğlu gece saat 2 sıralarında Malatya’dan karayolu ile Elazığ’a gelerek geceyi Elazığ’da geçirecek.

İLK ZİYARET VALİLİĞE

Bakan Kasapoğlu Elazığ’da ilk ziyaretini Valilik binasına yapacak. Kasapoğlu Perşembe günü saat 10’da valilik binasını ziyaret ederek Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’la bir araya gelecek.

Saat 10.45’de AK Parti İl Danışma Toplantısına da katılacak olan Bakan Kasapoğlu, Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi’nde partilileriyle buluşacak.

Bakan Kasapoğlu saat 11.30’da da İpekyolu Projesinin şantiyesinde incelemelerde bulunacak.

Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu’nu da ziyaret edecek.

ELAZIĞ'DAN TUNCELİ'YE GEÇECEK

Bakan Kasapoğlu saat 13.15’de Tunceli’ye geçecek. Tunceli Stadyumu ve Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunacak olan Kasapoğlu ardından esnaf ve okul ziyaretleri yapacak.

Tunceli ziyaretlerinin ardından tekrar Elazığ’a dönecek olan Bakan Kasapoğlu daha sonra 17.45 uçağıyla Elazığ’dan Ankara’ya geçecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
elazığlı
elazığlı - 1 yıl Önce

ha tamam bir sen eksiktin.

serdümen
serdümen - 1 yıl Önce

stad konusu gündeminde yok sanırım

23
23 - 1 yıl Önce

Akıllı olun seçim çalışmaları ALLAH aşkına 4 vekil seçildikten sonra ne zaman göründü hak ediyoruz arkadaş oy vermeye devam

SIRADAKİ HABER

banner7