Bakan Kasapoğlu, Elazığ'dan Övgüyle Bahsetti

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, CNN Türk canlı yayınında Elazığ’dan övgüyle bahsetti. Bakan Kasapoğlu, canlı yayında Elazığ’daki gençlerin kendisini çok mutlu ettiğini ve heyecanlandırdığını söyleyerek Elazığ’da yapılan çalışmalara değindi.

Bakan Kasapoğlu, Elazığ'dan Övgüyle Bahsetti

Geçtiğimiz aylarda Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine Abdulsamet Eren’in atanmasıyla birlikte Elazığ’daki gençlik ve spor üzerine olan çalışmalar ve projeler hızlandırılmış bu kapsamda; İl Müdürü Eren bir çok kesimin takdirini toplamıştı.

Bu kez Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Elazığ’da yürütülen çalışmalardan canlı yayında övgüyle bahsetti.

BAKAN ELAZIĞLI ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELMİŞTİ

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki “Elazığ Gönüllüler Kulübü” öğrenci ve üyeleri Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun daveti üzerine Gençlik ve Spor Bakanlığında Bakan Kasapoğlu ile bir araya gelmişlerdi. Elazığ’dan giden öğrencilerle uzun süre sohbet eden Bakan Kasapoğlu, Elazığ gönüllülerinin karşılık beklemeden yapmış oldukları özverili çalışmaları takdir ederek, kendilerine teşekkürlerini iletmişti.  

CANLI YAYINDA ELAZIĞ’DAN ÖVGÜYLE BAHSEDİLDİ

Bakan Kasapoğlu CNN Türk’te konuk olduğu canlı yayında da bu ziyarete değinerek Elazığ’dan övgüyle bahsetti.

“BİZİ ÇOK MUTLU ETTİLER, HEYECANLANDIRDILAR”

Elazığ’daki öğrencilerin kendisini mutlu edip heyecanlandırdığını belirten Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu “Üreten bir gençliğimiz var. Gençlerimizin bu konulardaki çabaları iyi niyeti hakikaten bizleri çok umutlandırıyor. Dün ben Elazığ’dan gelen gençlerimizle beraberdim. Bizim yurtlarımızda kalan gençlerimiz. Gönüllü ordusu bir gençlik var Elazığ’da. Buradan kendilerine selam ediyorum. Dün Ankara’da bakanlığımızda ağırladık. Yemeklerin restorandan akşam toplanıp ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasında; atık kampanyasına, çevre kampanyasına, ağaç dikiminden pek çok çevre aktivitesine, sahipsiz hayvanların korunmasına kadar pek çok güzel işe öncülük eden gönüllü gençlerimiz var. Elazığ’dakilerle beraberdik dün. Bizi çok mutlu ettiler, heyecanlandırdılar” dedi.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 22:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Stadyum
Stadyum - 1 yıl Önce

Elazığ, Samsunlu spor Bakanları kılıçlar tarafından doğranıp mağdur edilen bir il,

Okan
Okan - 1 yıl Önce

Elazıgın neyi heyecanlandirmis onu yazsaydiniz Elazigda bir gurup butun makamlari eline geciriyor sizde bunlarin haberini nasil yapacağız diye ordan burdan parça kesip Il mudurune oteki mudure yalakalık yapıyorsunuz bunuda insanlar haber olarak gorecek oyle mi
Şimdi sizde Elâzığı sevdiniz oyle mi

Cevap
Cevap - 1 yıl Önce

Tüm bakanlar elazığlıları çözmüş. Elazığa hizmet falan yaptıkları yok. Elazığlılara gaz verince yeterli geleceğini biliyorlarElazığa gaz verince bunun bunun bile haber olacağını biliyorlar. Başka şehir bunu haber bile yapmaz.

SIRADAKİ HABER

banner103