Bakan Kurum, Abdullahpaşa ve Rüstempaşa Mahallesi’nde Vatandaşların Taleplerini Dinledi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ ziyareti kapsamında Abdullahpaşa ve Rüstempaşa Mahallelerinde yapımı devam eden konutlarını inceledi. Bakan Kurum şantiye alanlarını tek tek gezerek vatandaşların sorunlarını dinledi. Her iki mahallede de vatandaşlar Bakan Kurum’a sorularını iletti. Bakan Kurum da vatandaşların sorularına tek tek cevap verdi.  

Bakan Kurum, Abdullahpaşa ve Rüstempaşa Mahallesi’nde Vatandaşların Taleplerini Dinledi

Elazığ’da gezi ve incelemelerini sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Abdullahpaşa ve Rüstempaşa Mahallelerini de ziyaret etti.

Bakan Kurum’un Elazığ programında Abdullahpaşa ve Rüstempaşa ziyaretleri yoktu. Ancak Kurum, her iki mahalledeki şantiye alanlarını da ziyaret edip çalışmalarını kontrol etmek istedi.

Bakan Kurum, Abdullahpaşa Mahallesi’ndeki ziyaretinde firma temsilcilerinden çalışmalardaki son durum hakkında bilgiler aldı mahalle sakinlerini de dinledi.

Bakan Murat Kurum ve beraberindeki heyet daha sonra Rüstempaşa Mahallesi’ne geçti.

Mahallede yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Kurum ardından vatandaşların sorunlarını dinledi. Vatandaşların sorularını tek tek dinleyen Bakan Kurum, o sorulara ayrıntılarıyla cevap verdi. Vatandaşlar direk Bakan Murat Kurum’a sorunlarını taleplerini iletme imkanı buldu.


banner89
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 2 ay Önce

Depremden 10 ay geçti,kadın gelmiş bakana benim dağ başında ne işim var,benim evimin yerini yapın verin diyor.Simdi cehalet sürdüğü müddetçe bir yere varamayız.Bakan sana hemen star olacagin AFAD kanalı ile bir daire yapıp veriyoruz,iki yıl geri idemesiz,18 yılda değişmez taksitlerle ödeyeceksiniz.Ayrica şehir merkezindeki arsan senindir,ister sat,ister muteahhide verin isterseniz 0.22 faizle 125000₺. Kredi vereceğiz .Hepsi bu.Hala ben dağ başına gitmem burada bana yapın diyor,sanki daha önce evini alırken devlet taahhüdü varmış gibi.Al sana dert.Anlsat anlatabilirsen.

Cumali
Cumali @Kürşat - 2 ay Önce

Çok haklısın

Suriyeli Hüsnü
Suriyeli Hüsnü @Kürşat - 2 ay Önce

İlk defa doğru yazmışsın kardeş helal sana

Suriyeli
Suriyeli - 2 ay Önce

Suriyeli: nereye kaçtın.Vay uyanık.Aldiğın görevi iyi yapisin,bari değiyor mu?

SIRADAKİ HABER

banner7