Bakan Prof. Dr. Kirişci AK Parti ve MHP’yi Ziyaret Etti

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi. Bakan Kirişçi AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver’i ziyaret etti.

Bakan Prof. Dr. Kirişci AK Parti ve MHP’yi Ziyaret Etti

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, 18 Kasım Cuma Günü Elazığ’a geldi.

Bakan Vahit Kirişçi ilk olarak Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi Kapanış Programına katılıp ardından Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ı ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Daha sonra Bakan Kirişçi, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Milliyetçi Harekat Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver’i ziyaret etti.

Bakan Kirişci’ye ziyaretinde MKYK Üyesi AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti 26 . Dönem Elazığ Milletvekili Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Av. Ömer Serdar, AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.

Bakan Kirişci’ye Başkan Yıldırım bir saat, Başkan Işıkver ise bir kılıç hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2022, 14:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109