Bakan Selçuk, Elazığ’daki Eğitimcilerle Buluştu

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Elazığ’daki öğretmenlerle buluştu. Tablet bilgisayar ve internet dağıtımında pozitif ayrımcılık isteyen Elazığlı eğitimcilerin bu talebine Bakan Selçuk anında yanıt verdi.

Bakan Selçuk, Elazığ’daki Eğitimcilerle Buluştu

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Elazığ’daki eğitimcilerle video konferans yöntemiyle buluştu.

Video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Elazığ’da yürütülen çalışmalar ve pandemi sonrası internet üzerinden yürütülen eğitimlerle ilgili bilgiler verdi.

Elazığ’daki eğitim işleyişi ile ilgili olarak öğretmenleri de dinleyen Milli Eğitim Bakanı Selçuk, deprem ve pandemi sonrası eğitimde yaşanan sıkıntıları ve önerileri dinledi.

Eğitimcileri dinleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Elazığ’daki eğitimcilerin deprem sonrasında eğitim seferberliğini başarıyla yürüttüklerini belirtti.

SELÇUK: TABLET YÜKLÜ BİR TIR YARIN YOLA ÇIKACAK

Bakan Selçuk, tablet bilgisayar ve internet dağıtımında pozitif ayrımcılık isteyen öğretmenlerin taleplerini de karşılıksız bırakmadıklarını ifade ederek, “Deprem sonrasındaki eğitim seferberliğini başarıyla sürdüren Elazığ’daki meslektaşlarımlaydık bugün. Tablet bilgisayar ve internet dağıtımında pozitif ayrımcılık istediler. Tablet yüklü bir tırın yarın yola çıkacağını paylaştım. İllerde desteğe devam, yarın 3. fazı açıklayacağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hursit
Hursit - 4 ay Önce

Bakan bey milleti sinav icin sokaklara cikarmak,,,kisitlama varken mukemmel guzel bir sey.

Yasemin Düzyol
Yasemin Düzyol - 4 ay Önce

Bende kızım için tablet istiyorum lütfen ilgilenin

SIRADAKİ HABER

banner7