Bakan Soylu açıkladı! Elazığ’da 2 terörist öldürüldü…

Elazığ'ın Arıcak ilçesi kırsalında jandarma komutanlıklarınca yürütülen operasyonlarda iki terörist etkisiz hale getirildi.

Bakan Soylu açıkladı! Elazığ’da 2 terörist öldürüldü…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "4 terörist daha etkisiz hale getirildi. Yurt içi terörist sayısı 445’e indi. Terör bu ülkenin kaderi olmaktan çıkıyor inşallah." ifadelerini kullandı.

Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Şırnak'ın Silopi ilçesi kırsalında 2, Elazığ Görese dağlarında 2 olmak üzere toplam 4 teröristin daha etkisiz hale getirildiğini belirtti. Soylu, şunları kaydetti:

"Yurt içi toplam terörist sayısı 445’e indi. Terör bu ülkenin kaderi olmaktan çıkıyor inşallah. Biraz daha sabır ve gayret."

ETKİSİZ HALE GETİRİLEN TERÖRİST SAYISI 6 OLDU

Bakan Soylu'nun açıklamasından kısa bir süre sonra İçişleri Bakanlığı'nın Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı.

Paylaşımda "Diyarbakır Silvan kırsalında, İl @Jandarma Komutanlığınca gerçekleştirilen operasyonda :two: terörist, silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi. Bugün, Şırnak, Elazığ ve Diyarbakır’da gerçekleştirilen operasyonlarda toplam :six: terörist, etkisiz hale getirilmiş oldu." denildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 10:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum23
Yorum23 - 12 ay Önce

Cehennemde ateşleri bol olsun.

s.ilhan
s.ilhan - 12 ay Önce

etkisiz hale getirlmemiş gebertilmiş oh ellerine sağlık mehmetim vurun Allah aşkına teslim almayın

mavişşş
mavişşş - 12 ay Önce

o o.çocukları leş sürüsünün soyu kurusun inşAllah acıma askerim parçala kemiklerini kır

sinan
sinan - 12 ay Önce

gebersin şerefsizler.dağdaki köpekleri temizledikçe şehirde yaşayan kardeşleri kuduruyor polisimize saldırıyor..

Cihan23
Cihan23 - 12 ay Önce

Bu ne biçim başlıktır ? Bu ne biçim ve neyin ağzı ile konuşmaktır ? Elazığ, tarihi boyunca her zaman Doğu’nun kalesi hükmünde olmuş, aynı zamanda da tarihinde dtp, bdp, hdp den ne bir tane vekil, ne de bir tane belediye başkanı çıkarmış değildir. Bir operasyon yürütülmüş ve iki köpek gebertilmiş. Bu geberen teröristler Elazığlı mı ? Buradan mı türemiş ? Burada mı yuvalanmış ? Yada burada etkin faaliyet mi yürütüyor ? Hayır. Belli ki başka bir güzergahtan geliyor. 5 yılda toplam 10 operasyon görmemiştir bu memleket. Karadeniz’de dahi Elazığ’dan daha çok terör operasyonu yapılıyor. Elazığ’ı terör şehri gibi göstermekten utanmıyor musunuz ? Elazığ bizim gurbette dahi söylediğimizde gururlandığımız, saygı duyulduğumuz en güzel varlığımız. Ağzınızı düzeltiniz. Dikkat çekici haber başlıkları atmak uğruna memleketin adını bu şekilde lanse edemezsiniz.

Yakup
Yakup @Cihan23 - 12 ay Önce

Birader ne kullanıyorsun, kafan mı güzel. Ülkenin İçişleri bakanı Elazığ'da 2 teröristi öldürdük diye açıklama yapmış. Adam da manşetinde teröristlere Elazığ'dan geçmeyi bile düşünmeyin demiş. Ooo Elazığ'a hoşgeldiniz mi deseydi. Okunulanı anlamak bu kadar mı zor

Yunus bulutoğlu
Yunus bulutoğlu - 12 ay Önce

Gerizekalı birini klavyenin başına geçirdiniz galiba yazdığını göremiyor

SIRADAKİ HABER

banner103