Bakan Soylu: Elazığ Tertemiz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon’dan tüm Türkiye’ye tekmil vererek “Erzurum tertemiz, Bingöl tertemiz, Muş tertemiz, Elazığ tertemiz. Bu ülkede bir tek terörist kalmayacak” dedi.  

Bakan Soylu: Elazığ Tertemiz

AK Parti Ortahisar İlçe Binası açılışında konuşma yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’de terörle mücadelede gelinen son noktayı anlattı. 

Bakan Soylu terörle mücadele ile ilgili yaptığı açıklamada Elazığ’ın tertemiz olduğunu açıkladı.

Bakan Soylu, asker komutanına nasıl tekmil veriyorsa Süleyman Soylu olarak Trabzonlular’a tekmil vermenin görevi olduğunu belirterek “Buradan size tekmil veriyorum, tekmilim şudur; Karadeniz’de tek bir terörist yoktur, tertemiz Allah’ın izniyle. Tekmilimiz şudur; Türkiye’nin en zor terörle mücadele sahası olan Mersin’den Hatay’a, Antep’ten Maraş’a, Amanoslar’dan Adıyaman’a olan Amanoslar’da Allah’a hamdolsun bir tek terörist yok. Amanoslar tertemiz. Size tekmil veriyorum. Erzurum tertemiz, Bingöl tertemiz, Muş tertemiz, Elazığ tertemiz. Allah’ın izni ve inayeti ile Tendürek tertemiz. Yine size tekmil veriyorum Allah izniyle Cumhuriyet’in 100. yılında 29 Ekim 2023 tarihinde Cudi tertemiz olacak. Bu ülkede bir tek terörist kalmayacak” diye konuştu.  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109