Bakan Soylu: Elazığ’da ‘Devlet Nerede?’ Dedirtmedik

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Elazığ depreminin ikinci yıl dönümü dolayısıyla açıklama yaptı. Bakan Soylu, “Devlet nerede?" dedirtmedik” dedi.

Bakan Soylu: Elazığ’da ‘Devlet Nerede?’ Dedirtmedik

24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ikinci yıl dönümü dolayısıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklama yaptı.

SOYLU: "DEVLET NEREDE?" DEDİRTMEDİK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Elazığ depreminin 2. yıl dönümü Depremin ilk anından itibaren vatandaşımızın yanında olarak "Devlet nerede?" dedirtmedik. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde; devletimizin tüm birimleri ve Milletimizle el ele vererek yaraları hızla sardık. Geçmiş olsun Elazığ Geçmiş olsun Malatya” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doktor
Doktor - 4 ay Önce

Size cevabı sandıkta verecem

Zeki
Zeki - 4 ay Önce

Ya sonrasi toki baraka evleri.Belediyenin keyfi isleri bumlari da unutmadik...

Erkan
Erkan @Zeki - 4 ay Önce

Tabi senin için 200 m2 ev yapacaktı.

Aja
Aja - 4 ay Önce

Ben diyorum devlet nerede diye bir zam yaptınız işten attılar bizi iş yok güç yok dininiz kuru ayda alıyorsunuz bir ton para derdiniz yok evimizin kirasını oduyemedim nerde devlet doğalgaz oduyemedim nerde devlet hırsızlıkli yapalım sayın devlet

Sürsürü
Sürsürü - 4 ay Önce

Devlet nerede demedikde adalet nerede elinde tapusu olanın kurada adı yok evi olmayana 3-4 ev birden nerde adalet...

Aaa
Aaa - 4 ay Önce

İş veren yok memleket de nereye gidiyoruz almıyoruz diyorlar sokak da mı kalalım sayın devlet nereye gideyim 3 ay ev kirası geldi doğalgaz geldi napacam intihar mı edeyim ne yapayım haberci ulaştır devlet yetkililerine

Elazığlı
Elazığlı - 4 ay Önce

Bakanlar müdürler herkes elazığdaydı şahidiz valla çok iyi çalıştılar

Devlet
Devlet - 4 ay Önce

Neden iki de bir değişik kişiler tarafından bu yorum yapılıyor. Devletin görevi nedir?

Doğruya Doğru
Doğruya Doğru - 4 ay Önce

Allah razı olsun sizden ve reisten ve tüm bakanlardan. Lâkin elazığ vekillerinizin yaptığını elin gavuru yapmadı. Özellikle METİN ile ZÜLFÜ tolga il başkanı nin. Bu zatlar ve eski zatlar elazığ halkı ve hakkını vekil sıfatlarını kullanarak kendi çıkarlarına kullandılar. Hazine arazisi veya arsası katlar oteller oto bayiliği düğün salonu adına sayamadığım devlet teşvikleri ni kendi ve eş dost yandaşlarına kullandılar. Ayrımcılık mezhepçilik adaletsizlik fesat fitne bunlarda. 4 vekil eski de dahil il başkanı dâhil AKP ve REİSE yaptıklarını ve icraatları ile hüsrana uğratacaklar. Rabbene hep bana diyorlar. Hakkımız haram olsun bunlara.


SIRADAKİ HABER

banner109

banner117