Bakan Soylu Vali Kaldırım’ın Paylaşımını Paylaştı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın paylaşımını kendi sosyal medya hesabında paylaştı.

Bakan Soylu Vali Kaldırım’ın Paylaşımını Paylaştı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs yüzünden bu seneki Ramazan Bayramı buruk geçiyor.

Bu süreç içerisinde vatandaşların yardımına koşan Vefa Sosyal Destek Grubu bu defada gözümüzün bebeği yaşlılarımızın bayramlarını tebrik etmeye gitti.

Bayramlarını tebrik eden jandarma personeline bayram harçlığı veren yaşlılarımızın samimi halleri sosyal medyada en çok izlenen görüntüler arasında yer aldı.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım o görüntüleri kendi sosyal medya hesabında paylaşarak, “Elazığ insanı asildir, vefalıdır. Bayram vesilesiyle 65 yıllık evli yaşlı çifti ziyaret eden VEFA ekiplerimiz güzel bir sürprizle karşılaştı. Bayramlarını kutlayan jandarma personelimize ısrarla "Bayram Harçlığı" vermek istemeleri asaletlerini ve güzel geleneklerimizi gösterdi” dedi.

Bu paylaşımın ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vali Kaldırımın paylaşımını retweetledi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 13:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 12 ay Önce

Böyle spontane buluşla,reklam yapıp,kendi koltuğunu koruma ve de bir an önce daha iyi bir yere postu serme peşinde olanlarla elazigin gerçek "Depremzedeler" gündemi değiştirilemez.O ise ışgın dağıtarak,badem şekeri dagitarak,tabi bizim paramızla.Maalesef beyefendinin sanki bu gerçekle hiç ilgisi yokmuş gibi duruyor.Daha niye bekletilir,Ey siyasetçiler.Ey Bakan ve Reis'imiz.

Hazarli
Hazarli - 12 ay Önce

Akrabalık cekidir kaymakam valilere bakın akrabası olmadığı bi siyasi yada millletvekili yoktur

SIRADAKİ HABER

banner103