Bakan Yardımcısı Işıkgece, Seza Çimento’yu Gezdi

Elazığ’a gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece, Türkiye’nin en çevresi fabrikası Seza Çimento’yu gezdi. Bakan Yarımcısı Işıkgece fabrikayla ilgili, “Gerçekten çok etkileyici bir tesis” dedi.

Bakan Yardımcısı Işıkgece, Seza Çimento’yu Gezdi

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece, Baskil’de kurulan ve Türkiye’nin en çevresi fabrikası ünvanına sahip olan Seza Çimento’yu gezdi.

Bakan Yardımcısı Işıkgece’ye ziyaretinde Baskil Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet eşlik etti.

Bakan Yardımcısı Işıkgece ve beraberindekileri fabrikayı Seza Çimento Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık gezdirdi.

IŞIKGECE: ÇOK ETKİLEYİCİ BİR TESİS

Işıkgece, fabrika ile ilgili olarak, “Ne güzel devasa bir yer. Çok güzel. Size mutlaka zaman ayırmak istedik. Siz bizim için önemlisiniz. Gerçekten çok memnun oldum. Böyle işleri yapan çok az kişi var. Ama gerçekten çok etkileyici bir tesis. Çok kullanımlı. Çok güzel işler yapıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Bakan Yardımcısı Işıkgece ve beraberindekiler fabrikanın bütün birimlerini gezdikten sonra fabrikadan ayrıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Benim saf halkım
Benim saf halkım - 2 ay Önce

Birileri devletin imkanlarını kullanarak çok paralar kazanmıştır..Kazanırken ihaleler şeffaf değildir. Sonra tesisler açılır bir kaç işçi çalışıyor diye bunu yapanlar aziize olmazlar. Öyleki son dönemlerde araştırılsın bir çok araziler devletten kaça alınmıştır acaba.Bu döngü bu ülkede hep böyle gider

mıstoya cevap
mıstoya cevap @Benim saf halkım - 2 ay Önce

arkadaşım bahsettiğin değil babam dahi devletin milletin yetimin hakkını yemişse Allah^da hesabını, yargıda hesabını sorsun....usulsüzlüğün siyaseti, partisine göre ayrımı olmaz...genel olarak söylüyorum sadece birileri için demiyorum...genel olarak diyorum memleketin kim kitabına uydurarak soyuyorsa hesap versin. helalinden çivi çakanlara da güç kuvvet versin...

mısto
mısto @Benim saf halkım - 2 ay Önce

onu bunu bırak da. imamoğlunun sadece beylikdüzünde 330 dan fazla daire ve onlarca dükkanları varlığını neden konuşmuyorsun?

Burak
Burak - 2 ay Önce

Birde eski çimento fabrikasını gezsinler her gelen sezayı geziyor...hani eskisi kalkacakti
carsidan

SIRADAKİ HABER

banner103