Bakkallar Odası Başkanı Cebrail Top’tan İl Yöneticilerine Teşekkür

Elazığ’da bir alışveriş merkezinde yapılması planlanan Yöresel Lezzetler Fuarı il yöneticilerinin girişimleri ile iptal edildi. Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayii Esnaf Odası Başkanı Cebrail Top, fuarın iptal edilmesinin üzerine il yöneticilerine teşekkür etti.

Bakkallar Odası Başkanı Cebrail Top’tan İl Yöneticilerine Teşekkür

Elazığ’da 14 - 31 Aralık tarihleri arasında Elazığ’da düzenlenmesi planlanan ve kamuoyunda büyük tepki çeken fuar, Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık’ın hazırlayıp sunduğu “Gündem” programında gündeme gelmişti.

Kamuoyunda büyük tepki çeken fuar ilgili geçtiğimiz günlerde Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayii Esnaf Odası Başkanı Cebrail Top açıklamalarda bulunmuştu.

Cebrail Top, şehir yöneticilerinin düzenlenecek fuarla ilgili bilgisi olmadığını yinelemiş, “Eğer, bu etkinlik yapılırsa, ben kendimi burada yakacağım” demişti.

İl yöneticileri ise bu duruma duyarsız kalmadı ve yapılacak olan fuarı iptal etti.

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayii Esnaf Odası Başkanı Cebrail Top, fuarın iptal edilmesinin üzerine il yöneticilerine teşekkür etti.

TOP: BÜTÜN YÖNETİCİLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayii Esnaf Odası Başkanı Cebrail Top, “İlimizde Özel bir Alışveriş Merkezi tarafından yapılması planlanan Gıda ve Yöresel ürünler Fuarının Ülkemizde ve İlimizde Pandemi’den dolayı zor günler geçiren esnaflarımızı daha kötü duruma sokacağını İl Yöneticilerimizle görüşerek Esnaflarımızın zor günler yaşadığını bildirmemiz üzerine çağrımıza duyarsız kalmayan başta Sayın Valimiz Erkaya YIRIK bey’e Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na AK Parti il Başkanı Sayın Şerafettin Yıldırım bey’e Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanımız Cemil Erdem bey olmak üzere bütün yöneticilerimize Temsil etmekte olduğum kurum ve Esnaflarım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.


Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 17:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zaza
Zaza - 8 ay Önce

Sana helal olsun baskan

Çakma elazığlılar sizi
Çakma elazığlılar sizi - 8 ay Önce

ANLAŞILAN ELAZIĞLI OLMAYAN VEYA BUKALEMUN OLAN HAİNLER FUARIN AÇILMAMASINA ÜZÜLÜYOR SEN ÇABALADIN SESİNİ YÜKSELTTİN BAŞARDIN BAŞKANIM TEŞEKKÜRLER.

Gakgo
Gakgo - 8 ay Önce

Burda yorum yapanlar kayserili fuara gelecek esnaflar galiba , helal olsun elazığ için yerel esnaf için çaba gösteren herkese, tebrikler

Şevket
Şevket - 8 ay Önce

Haydi bakalım kendini yakmaktan kurtuldun. Peki esnafın esnaflığın gereklerini yapmayıp kendini yakıyorsa onları nasıl kurtaracaksın. Esnafına para kazanmadan önce müşteri kazanmasını öğretmedikçe daha çok iş yapamıyoruz diye sızlanacaksınız. Bir gelen müşteri o dükkana ikinci kez girmiyorsa Esnaf suçu kendinde arayacak ve o esnaflığı sürdüremeyeceğini bilecek, şehirlerarası transit yolcu muamelesi yaparsa esnaf transit esnaf olacağını dikiş tutturamayacağını bilecek, market Elazığ dan ürünü alacak para Elazığ da kalacak, Elazığ'ın kazandığında kendisininde kazanacağını bilecek

Kimyager
Kimyager - 8 ay Önce

Hadi yine iyisin sayın TOP yanmaktan kurtuldun... Yemin ediyorum sizlerden utanıyorum

..
.. @Kimyager - 8 ay Önce

Kendi kendine niye cevap veriyorsun adam çabalıyor işte niye ağlıyorsun burda başarısız vasıfsız kimyager seni

elazığ
elazığ @Kimyager - 8 ay Önce

kesinlikle haklısın kardşim insan bunlardan ve bunun gibilerden tiksiniyor artık

Köse
Köse - 8 ay Önce

Her kim ki elazığ esnafına sahip çıkmış Allah ondan razı olsun

Bozo23
Bozo23 - 8 ay Önce

Sen yinede kendini yak başkan. Esnaf ölmüş selasi veriliyor.

şevket şeker
şevket şeker - 8 ay Önce

bütün odalar kapatılsın


SIRADAKİ HABER

banner103