Başarılı Çalışmalarıyla Adını Duyuran Güder, Görevine Başladı

Malatya Kale Kaymakamlığı, Malatya Vali Yardımcılığı, Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığı ve Elazığ Vali Yardımcılığı görevlerini başarı ile yürüten ve son yayımlanan kararname ile Çemişgezek Kaymakamlığına atanan Mehmet Güder, kısa sürede ilçe halkının sevgisini kazandı.

Başarılı Çalışmalarıyla Adını Duyuran Güder, Görevine Başladı

Malatya Kale Kaymakamlığı, Malatya Vali Yardımcılığı, Elazığ Belediye Başkan Yardımcılığı ve Elazığ Vali Yardımcılığı görevlerini başarıyla yürüten Hemşerimiz Güder, son kararname ile birlikte Çemişgezek Kaymakamlığına atandı.

Bulunduğu makamlarda başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren son kararname ile Tunceli ili Çemişgezek ilçe Kaymakamlığına atanan Güder, kısa sürede ilçe halkının sevgisini kazandı.

Halkla iç içe olan Kaymakam Mehmet Güder, halkın sorunlarıyla yakından ilgileniyor, problemleri anında çözmek için gayret gösteriyor.

AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Ömer Çelik, Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adem Doğan, Gazeteci Arif Çakmak ve  Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık, görevine başlayan Güder’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Güder, Elazığ’dan giden misafirlerine ilçeyi gezdirdi.

Çemişgezek İlçesi’nin değişen yüzünün mimarı olacak olan Kaymakam Güder, tarihi ilçede şuan analiz sürecinde olduğunu kaydetti.

GÜDER: BİZ HALKTAN DAHA İYİ BİLEMEYİZ

Kaymakam Güder, “Çemişgezek tabi çok kadim 3 bin ile 4 bin yıllarına dayanan tarihi var. Tarihiyle doğal güzelliğiyle tarımsal ve hayvancılık ile ilgili faaliyetleriyle çok hareketli ve güzel bir ilçemiz. Aynı zamanda da Elâzığ ile bağı olan bir ilçemiz. 13. günümdeyim yeni oldu. Şuan içerisinde bulunduğumuz süreç analiz süreci ilçeyi etüt ediyoruz, geziyoruz. Özellikle halkla güzel diyaloglar kurduk yeni gelmemize rağmen. İstediğimiz kadar profesyonel olalım istediğimiz kadar işimizde iyi olalım ama her zaman tavsiyeler yönlendirmeler alıyoruz. Çünkü biz halktan daha iyi bilemeyiz” ifadelerini kullandı.

GÜDER: HALKIMIZI TEŞVİK ETMEYE YÖNELİK BAZI ŞEYLER DÜŞÜNÜYORUZ

Kaymakam Güder, “Şimdiden güzel şeyler kurguluyoruz. İmkanlar ölçüsünde burayı vurgulamak istiyorum imkanlar sınırında. Bizlerde devletimizin bize verdiği imkanlar ölçüsünde çok güzel şeyler kazandırmayı düşünüyoruz. Özellikle turizme yönelik, tarihi değerleri tekrar hatırlatmaya vurgulamaya yönelik hizmetler yapmayı planlıyorum. Kafamızda bazı şeyler var. Hayvancılık burada önemli bir gelir kaynağı. Yaklaşık 140 bin civarında bir hayvan popülasyonu var. Halkımızı teşvik etmeye yönelik bazı şeyler düşünüyoruz” diye kaydetti.

GÜDER: BİRLİKTE OLUNCA GÜZEL ŞEYLER OLUYOR

Güder, “kültürel anlamda çok yabancı olduğum yer değil. Çemişgezek halkıda sağ olsun şahsımıza çok teveccüh gösteriyor. Doğal olunca zaten her şey kendiliğinden geliyor. İçimizden gelen hissiyatı halkımıza yansıtınca onlarla ilgilenince dertlerini sorunca yapsak da yapmasak da onlarla birlikte olunca güzel şeyler oluyor” diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 14:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan
Turan - 1 ay Önce

iyi parlatma operasyonu yapıyorsunuz vAllahi. daha 1 hafta olmadı gideli, ne ara çemişgezek halkının sevgisini kazandı! başarılı diyorsunuz hangi taşın üstüne taş koydu! destekleyeni olmasa bırak buraya haber olmayı gazi caddesinde yüzüne bakan olmazdı! bu da böyle bir dünya, varın biraz da siz oyalanın!!!

Turan
Turan @Turan - 1 ay Önce

bir kamu görevlisinin daha görevine yeni başlamışken zaman kısıtı nedeniyle de icraatleri daha ortaya çıkmamışken, yapılan haberdeki dilin çarpıklığı dikkati çekmektedir. düşüncelerimin şeklinin bu yönde olmasının nedeni budur. yoksa yararlı icraatleri tabiki alkışlanıp desteklenecek ve halkın faydasına olmayan icraatları ise eleştirilecektir doğal olarak. ülkemizin her köşesinde hatta ankarada oldukça çok miktarda olan elazığlı devlet büyükleri varken sadece bir kişi üzerine odaklanılması yapılan haberin sorgulanmasına neden olmaktadır. yoksa gerisi lafü güzaf.

hasgakko
hasgakko @Turan - 1 ay Önce

Sen de doğru sölisin gardaş, kimsesi olmayanın adı yok bu devranda, di birazda onlar oyalana.....

.
. - 1 ay Önce

Belediye başkan yardımcılığında niye öyle kısa süre kaldı? Hemen görevini değiştirdiler. Belediye çalışanlarına sormak lazım.

Başaralı çalışma?
Başaralı çalışma? - 1 ay Önce

Başarılı çalışma iddiasında bulunarak haber yapıyorsunuz. Haberin hepsini okudum. Sayın kaymakamımızın bir tane başarılı çalışmasına yer vermemişsiniz.

ZALIM
ZALIM - 1 ay Önce

Bu ne yaw arkadaş, tanımıyorum diyen adamlar gardaşı gibi savunuyor. Helal olsun gönüllerde taht kurmuş

ali
ali - 1 ay Önce

yorumlar genelde olumsuz. klasik elazığlı hazımsızlığı. adam elazığlı başka şehirde çalışıyor. idari amir . gurur duyun işte. yarın sizin çocuklarınızın da önü açılsın. ama yok elazığlı değil mi illaham çamur atacak karalayacak. bu kafayla elazığ bi kırtık ileri gitmez. adam şuan elazığ da çalışsa eleştirseniz gene anlarım

aliii
aliii @ali - 1 ay Önce

ali adamı tanımıyorsan niye boş konuşuyorsun.Buraya yazanlar bildiği tanıdığı için yorum yazıyor.Belediyede tanıdığın varsa git sor.Belediye başkan yardımcılığı kaç ay sürdü acaba?Neden kısa sürdü?

babaHan
babaHan @ali - 1 ay Önce

Sizin gibi halka üstten bakanların olduğu yerde bakan olsa ne yazar. Bu arada reklamın nihayi hedefinin bakanlık olduğunu anlamış olduk :) kıskanan sizin gibi olsun. Reklama devammm ;)

ali
ali @ali - 1 ay Önce

babahan kıskanma çalış. adamı tanımam bilmem çamur atanların da tanıdığını sanmıyorum. ama bu kafayla bi 100 yıl daha elazığlı bakan çıkmaz. rektör bi sonrakine de başka şehirden atanır.. elazığ da liyakat sorunu yok. hazım ve kıskançlık sorunu var.

babaHan
babaHan @ali - 1 ay Önce

Birincisi Elazığlıya laf atarak Elazığ gündemine dair laf söyleme hakkın kalmamıştır. Savunduğun kaymakam bile biz halktan daha iyi bilemeyiz diyor ama sen Elazığ halkına hakaret ederek sözüne başlıyorsun. İkincisi çarpık anlayışını liyakati değilde adam kayırmacı zihniyetini dizinde çocuklarınızın önü açılsın diyerek kutsuyorsun. Bu memlekete adamcı değil liyakat lazım. Son olarak ise kendi ağzınla söylediğin gibi başka şehirde çalışanın Elazığ haber sitesinde işi ne, başka Elazığlı yokmu memlekette? De haydin uğurbe


SIRADAKİ HABER

banner7