Başbakan’dan, AK Parti Elazığ Teşkilatına Başsağlığı

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, TBMM'deki grup toplantısında yaptığı açıklamalarda, hayatını kaybeden AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanvekili Siraç Bingöl ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Emrullah Ataş’a Allah’tan rahmet dileyerek, ailelerine ve AK Parti Elazığ Teşkilatına baş sağlığı diledi.

Başbakan’dan, AK Parti Elazığ Teşkilatına Başsağlığı

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, TBMM'deki grup toplantısında yaptığı konuşmada, geçirdikleri trafik kazası sonucu yaşamlarını yitiren AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanvekili Siraç Bingöl ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Emrullah Ataş’a Allah’tan rahmet diledi.

“AİLELERİNE SABIR DİLİYORUM”

Başbakan Yıldırım yaptığı konuşmada, “Grup toplantısına gelirken çok üzücü bir haber aldım. AK Parti Gençlik Kolları’nda görevli başkan yardımcıları Siraç Bingöl ve Emrullah Ataş’ın Darende tarafında trafik kazasında hayatlarını kaybettiklerini öğrendim. Allah’tan kendilerine rahmet diliyorum. Başımız sağ olsun. Mekanları cennet olsun. Ailelerine sabır diliyorum” dedi.

OTOMOBİLİN MENFEZE ÇARPMASI SONUCU TRAFİK KAZASI GEÇİRDİLER

AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanvekili Siraç Bingöl ve Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanı Emrullah Ataş, Malatya'nın Darende ilçesinde otomobilin menfeze çarpması sonucu trafik kazası geçirdi.

Kazada, 25 yaşındaki sürücü Emrullah Ataş ile otomobilde bulunan 27 yaşındaki Siraç Bingöl yaşamını yitirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7