BAŞKAN ADAYI ARSLAN, ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita mühendisi Haluk Arslan seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalarını sürdüren Başkan adayı Arslan, Kazım Karabekir Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından Başkan Arslan Türkiye ikincisi olan Muaythai Takımını parti binasında ağırladı.

BAŞKAN ADAYI ARSLAN, ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan Programı çerçevesinde ilk olarak Kazım Karabekir Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaretin ardından Başkan Arslan Türkiye ikincisi olan Muaythai Takımını parti binasında ağırladı.

Ardından partiden ayrılan Arslan Memur-Sen Elazığ Temsilciliğini ziyaret etti.

“GENÇLERİMİZE YÖNELİK ÖNEMLİ ÇALIŞMALARIMIZ VAR”

Şehrimize büyük bir gurur yaşatan Muaythai Takımı’nın mensubu iki gencimize bize yaşattıkları bu onurdan dolayı teşekkür ediyorum diyen Arslan, “gençlerimize sahip çıkmak zorundayız bizim projelerimiz arasında gençlerimize yönelik önemli çalışmalarımız var. Elazığ’ın her mahallesine bir Gençlik Merkezi kazandırarak o bölgede yaşayan gençlerimizin amatör sporlara yönelmelerini sağlayacağız. Şehrimizde yaşayan her gencimizin gizli kalmış bir yeteneği var açacağımız bu merkezlerde profesyonel eğitmenlerle gençlerimizi yetenekli oldukları alanlarda yetiştirecek ve şehrine, ülkesine menfaati olan bireyler olarak büyüteceğiz”dedi.

“HİÇ BEKLEMEDİĞİMİZ BİR TELEFONDU”

Muaythai Takımı antrenörü İlhami Koçgündüz yaptığı konuşmada, “Başkan Arslan’ın bizi arayıp gençlerimiz hakkında bilgi alması ve bizi ağırlamak istemesi bizi gerçekten çok mutlu etti. Dürüst olmak gerekirse hiç beklemediğimiz bir telefondu. Elazığ belediyesine aday bir ismin gençlerimizden haberdar olması şehrimize olan umudumuzu yeşertti kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

“MUTLU YAŞANABİLİR BİR ELAZIĞ OLUŞTURACAĞIZ”

Başkan adayı Arslan Memur Sen’de yaptığı basın açıklamasında, “Halkımızın 31 Mart’ta bize verdiği yetki ile şehrimizi hak ettiği değere kavuşturacağız. Halktan alacağımız yetki ile Elazığ’da tamamen şeffaf bir yönetim kuracağız. Her türlü ayrıştırmadan siyasi kavgadan uzak duracağız toplumumuzla birlikte tabanın her türlü talebini yönetime aktarıp şehrin tasarımlarına göre tam katılımcı bir yönetim ile mutlu yaşanabilir bir Elazığ oluşturacağız” diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7