Başkan Adayı Arslan Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan, seçim çalışmalarına devam ediyor. Kentteki ziyaretlerini sürdüren Başkan adayı Arslan Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Adayı Arslan Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında kentteki çalışmalarına devam ediyor.

Programı çerçevesinde başkan adayı Arslan, Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ’ı makamından ziyaret etti.

Arslan burada yaptığı konuşmada, Doğu illeri arasında kültürü ve turizmi ile dikkat çeken Elazığ’a karşı hem kentte yaşayan vatandaşlar hem de yetkililer olarak sorumluluk taşıdıklarının bilincinde olduklarını ifade etti.

ARSLAN: SÜREKLİ DİYALOG İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan, “Elazığ'ın kültürüne, değerlerine, geçmişten bugüne taşıdığı tüm birikimine karşı sorumluluğumuz var. Belediye seçimleri süreci taşıdığımız bu sorumluluk üzerinde bir değerlendirme fırsatı yapmamıza vesile oldu. hem halkın içinden hem de bu işin başında bu konuya yönelik çalışma yapan kurumlarımız ile diyalog içinde olacağız” dedi.

ARSLAN: ÇALIŞMALARIN DA BAŞARILAR DİLİYORUZ

Başkan Adayı Arslan, “Biz müdürümüz ile burada şehrimizin kültürüne medeniyetine ve turizm ağına yapılacakları ve bundan sonraki süreçler de kültürümüzü nasıl ileri taşıyıp canlandırırız onun mütalaasında bulunduk. Kabullerinden ötürü Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ teşekkür edip çalışmaların da başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Arslan, Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde görevli çalışanlarla da gerçekleştirdiği sohbetin ardından kurumdan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7