Başkan Adayı Şekerdağ, Milletvekili Erol'la Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile çeşitli ziyaretler de bulundu.

Başkan Adayı Şekerdağ, Milletvekili Erol'la Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

İYİ Parti ve CHP’nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulunan başkan adayı Şekerdağ’a CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'da eşlik etti.

Güne, 8’inci kolordu komutanlığı ziyaretleri ile başlayan Milletvekili Erol ile Şekerdağ, ardından tarihi Ulukent ahallesini ziyaret etti.

Burada vatandaşlarla bir araya gelen Erol ile Şekerdağ, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretleri kapsamında Cuma pazarına da giden ve esnafları gezen eden Erol ile Şekerdağ, pazarcılarla birebir sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

ŞEKERDAĞ: İŞSİZLİĞİ AZALTAN BİR İL OLMASI LAZIM

Şehrin selameti için bu yola çıktıklarını belirten Başkan Adayı Şekerdağ , “Elazığ’ın selameti ve geleceği için bu yola çıktık. Bu şehrin artık iyi yönetilmesi ve yıllarının kaybolmaması lazım. Bu şehir kendini ifade eden bir şehir olması lazım. Bu şehir, değerlerini harekete geçiren, işsizliği azaltan bir il olması lazım” dedi.

EROL: VİCDANINIZA GÖRE OY KULLANIN

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ise, “Bu seçimde siyasal düşüncelerinize göre oy kullanmayın. Vicdanınıza göre oy kullanın. Bütün adayları dinleyin. Kimin bu kente yardımcı olacağına inanıyorsanız, oyunuzu ona verin” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103