Başkan Akın, Parti Üyeleri İle Bayramlaştı

İçerisinde bulunduğumuz kurban bayramı nedeniyle Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı üyeleri ve teşkilat mensupları ile bir araya gelerek Bayramlaşma programı gerçekleştirdi.

Başkan Akın, Parti Üyeleri İle Bayramlaştı

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, parti üyeleri ve pati teşkilatı ile bayramlaştı.

 Başkan akın yatığı açıklamada, “Bugün hepimizin bildiği üzere dünyada ve ülkemizde çok ciddi zulümlerin olduğunu hep birlikte tanıklık ediyoruz. Özellikle son birkaç sene içerisinde bunları hepsini yakinen yaşıyoruz veya hissediyoruz” dedi.

Başkan Abdullah Akın yaptığı açıklamada şunlara yer verdi;

Elazığlı hemşerilerim mübarek kurban Bayramınızı tebrik ediyor hepinizi saygı sevgi ve hürmetle selamlıyorum.

Bugün çok güzel bir anı yaşıyoruz. Kurban Bayramı'nı Cenabı Allah'ın vermiş olduğu nimetler sayesinde bir arada Saadet Partimizin çatısı altında kutluyoruz. Bayramlar kardeşliğin birlik ve beraberliğin sembolüdür. Sizler burada bulunmakla Teşkilatımıza güç verdiğiniz için hepinize teşekkürlerimi arz ediyorum. Allah razı olsun. Bu bayramın başta İslam âleminin ülkemizin ve İlimizin kurtuluşuna vesile olmasını Allah'tan niyaz eyliyorum. Bugün hepimizin bildiği üzere dünyada ve ülkemizde çok ciddi zulümlerin olduğunu hep birlikte tanıklık ediyoruz. Özellikle son birkaç sene içerisinde bunları hepsini yakinen yaşıyoruz veya hissediyoruz. Bugün dünya üzerinde her gün otuz bin insan açlıktan ölüyor. Diğer taraftan baktığınız zaman ise dünyadaki bütün servetler bir avuç İnsanın elinde toplanmış durumda; bu yüzden kimse bu dünyanın adil bir temel üzerine kurulduğunu iddia edemez. Bundan dolayıdır ki hepimiz saadet Partisi teşkilatı mensupları olarak dünyada yeniden adil bir düzen kurmak için canla başla her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyarak yolumuza devam etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun…

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2021, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103