Başkan Akın, Ülke Gündemi İle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu

Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın, ülke gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, iktidara yüklendi.

Başkan Akın, Ülke Gündemi İle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu

Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın, ülke ve Elazığ gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

AKIN: İNSANLARIMIZIN HAK VE HAKİKATİ BULMASI ENGELLENİYOR

İl Başkanı Akın, “Yüz yıllık bir devlet olan Türkiye’nin F-16 sayısı 289’dur. Bugün 179 milyar TL’ye bin 500 tane F-16 uçağı geliyor. Türkiye’deki işsizlerin tamamını maaşa bağlayın bu para bitmiyor ve son olarak da Türkiye’deki tüm evleri kentsel dönüşüme sokun bu para yine bitmiyor. İşte bu paralar yani milletimizden toplanan paralar Amerika’daki siyonist bankalara ödendiği için milletimiz bugün pandemide tam kapanmaya gidemiyor. Esnafın kredisi ötelenemiyor. Milletimize yardım edilemiyor. 10 milyon insan işsiz, 55 milyon insan asgari ücrete mahkum bir şekilde yaşıyor. Peki bu paralarla ne yapıldı diye baktığınız zaman tabiri caizse milletten toplanıp betona gömüldüğünü görüyoruz. Yurt dışından faizli borçlar alıyor, bu paraları öyle yerlerde harcıyor ki vatandaşın hiçbir işine yaramıyor ve sadece belli bir kesimin işine yarıyor. Vatandaşın gerçek sorunu asla konuşulmuyor konuşulması da istenmiyor. Milletimizin gerçek gündemi konuşulmasın diye farklı programlarla ve gündemlerle insanlarımızın hak ve hakikati bulması engelleniyor. Bu da yemez; insanlarımızın ahlak ve maneviyatı bozularak gelecek nesillerin temeline tabiri caizse dinamit konuluyor. Sözde muhafazakar bir parti olan AKP kendi kontrolünde olan bu ahlaksız TV programlarına dur demediği gibi bir devleti yok oluşa götüren, milletin geleceğini bitiren israf, yolsuzluk, liyakatsiz yönetim anlayışı ve faiz gibi suçların yuvası haline gelmeye devam ediyor” ifadelerini kullandı.

AKIN: MİLLETE TİYATRO OYNATMAYIN

Almanya olaylarına değinen Başkan Akın, “Neymiş efendim müfettiş çağıracaklarmış da inceleyeceklermiş. Teşbihte hata olmaz derler. Şimdi bu durumda sen müfettişi testiyi kırmadan önce göndereceksin. Testiyi kırdıktan sonra müfettişi göndersen ne olur, göndermesen ne olur? Maalesef Türkiye’deki kurumlarda teftiş mekanizmalarının içinin boşaltıldığını, işlemediğini ve siyasi iradenin kontrolünde olduğunu bilmeyen artık yok. Bu yüzden bu millete tiyatro oynatmayın. Artık size kim inanacak da sizi dinleyecek. Vatandaş neyin ne olduğunu artık çok iyi anlıyor. Memleketi ne hale getirdiğinizi biliyor, görüyor” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kimyacı
Kimyacı - 2 hafta Önce

Söylediklerin çok doğru Başkan ama memleket uykuda tam kapanma verdi destek açıklamadı ama yüzsüz olan insanlar devletten maaşını alan yada bankada parası olan emekli memur ve devletten nemalanan kesim halinden memnun.

A.Rezzak
A.Rezzak - 2 hafta Önce

Birak bu ağızları,senin atan iktidar oldu,o siyonist dediğin adamlarla oturup 17 tane askeri stratejik anlaşma imzaladı.Askerlere yüzde yetmiş beş,memurlara yüzde yüzde yirmi beş zam verdi,fakat riyarkarlik yaptığı o personel iki tank yürütüp ,alaşağı etti.Sen bilmezsin ,babana sor.Sıfir virgül kusurat bir avuç insanı ancak kandıra bilirsin.

Abid
Abid - 2 hafta Önce

Siyonizmin başı bak, sözde soykırımdan bahsediyor,gündem bu,buna bir sözünüz olmadığına göre,demekki moloz bideni dolaylı destekliyorsunuz.Zulme karşı sessiz kalmak,destektir,dilsiz şeytanliktır.

eleştiri
eleştiri - 2 hafta Önce

Resim, duruş, konuşma içeriği, vs. herşey taklit. Merhum ERBAKAN Hoca nerede siz neredesiniz. Akşama kadar eleştirdiğiniz hükümetin önünde kırk takla atarak makam sahibi olan nice kendince Milli Görüşçü tanırım. AKP den çok Milli Görüşçü gibi görünenler ile sahte 28 şubatçılar ülkenin kaymağını yediler. Merhum Erbakan Hoca ne diyordu bugün chp ye yanaşan yarın dövecek diz bulamayacak. Başkancılık oynamayı bırakın.

SIRADAKİ HABER

banner103