Başkan Aksu, 2021 – 2022 Eğitim Yılının Yol Haritasını Açıkladı

Özel Öğretim ve Muhtelif Kurslar Geliştirme Derneği Başkanı Veli Aksu 2021 – 2022 eğitim öğretim yılı yol haritası için düzenlenen toplantıda üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Aksu, Kurs Der üyesi tüm kurumlarda modern eğitim araç ve gereçleriyle hazır olduklarını söyledi.

Başkan Aksu, 2021 – 2022 Eğitim Yılının Yol Haritasını Açıkladı

Özel öğretim ve muhtelif kurslar Geliştirme Derneği Başkanı Veli AKSU 2021 – 2022 eğitim öğretim yılı yol haritası için düzenlenen toplantıda üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Aksu, KURS DER üyesi tüm kurumlarda modern Eğitim araç ve gereçleriyle hazır olduklarını söyledi.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Aksu pandemi sürecinde kurslara devam edileceğini belirterek, bu süreçte il hıfzıssıhha meclisini aldığı kurallara uyulması gerektiğini hatırlattı.

Aksu, 26 Kurs Der üyesi kurumlarda 2021 – 2022 eğitim öğretim yılı için kayıtların başladığını belirterek, Kaliteli Yayın, Alanında uzman öğretmen kadrosu, Cağın gereksinimlerime uygun modern Eğitim araç ve gereçleriyle hazır olduklarının altını çizdi.

AKSU: HİÇBİR ÖĞRENCİ VE VELİMİZ MAĞDURİYET YAŞAMAYACAK

Derneğe bağlı kurumlardan eğitim alacak olan öğrencilere verilen taahhütlerin eksiksiz yerine getirileceğini de ifade eden Başkan Aksu, Kurs Der üyesi kurumlarda hiçbir öğrencinin Veli'nin eğitim personelinin mağduriyet yaşamayacağı güvenli kurumlar olduğunu söyledi.

Ebeveynlere de seslenen Başkan Aksu, çocuğunu kayıt yaptıracak velilere mağduriyet yaşamamaları için kayıt yaptırdıkları kurumun KURSDER üyesi olup olmadıklarını mutlaka sormalarını tavsiye etti.

TAŞEL: HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ

Toplantıya katılan Final Eğitim kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel’de, üyesi olmaktan gurur duyduğu derneğin Elazığ’da bir ilk olması dolayısı ile Başkan Aksu’ya teşekkür ederek, Derneğe her türlü desteği vereceklerini ve bakanlık düzeyinde her türlü sorunlarını dile getireceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103