banner100

Başkan Alan’dan Yöntem Okullarına Ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ’da faaliyet gösteren, altyapısı ve öğretim kadrosu itibariyle son derece modern bir okul olan Elazığ Yöntem Okullarını ziyaret etti.

Başkan Alan’dan Yöntem Okullarına Ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ’da faaliyet gösteren, Elazığ Yöntem Okullarını ziyaret etti.Okul Kurucusu Nedim Durgungül’le makamında bir araya gelen Başkan İdris Alan, eğitim sektörünün sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“İLİMİZDEKİ EN İYİ OKULLAR ARASINDA YER ALMAKTADIR”

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan yaptığı değerlendirmede, “Bu güzide kurumu ilimize kazandıran Sayın Nedim Durgungül’le teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin böylesine kaliteli bir ortamda yetişmesi ve bu anlamda Odamız üyesi kuruluşlar tarafından ilimize kazandırılan bu okulların gelmiş olduğu seviye bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Bir iki yıllık bir süre içerisinde ulusal marka okullarımız ve yerel markalarımızla birlikte eğitim sektöründe ilimizde ciddi bir rekabet ortamı oluşmuştur. Anaokulundan Liseye kadar tam donanımlı bir kampüs olarak hizmet veren okullardan birisi olan Elazığ Yöntem Okulları ilimizdeki en iyi okullar arasında yer almaktadır. Ben kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇALIŞMALARINIZI YAKINDAN TAKİP ETMEKTEYİZ”

Elazığ Yöntem Okulları Kurucusu Nedim Durgungül ise, “Yöntem Okulları adına ilimiz ticaret ve sanayisinin çatı kuruluşu Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak sizleri ağırlamaktan duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek isterim. İlimiz ticaretinin gelişmesi adına yapmakta olduğunuz çalışmalarınızı yakından takip etmekteyiz. Bizlere sektörümüzle ilgili sorunları paylaşma fırsatı verdiğiniz ve bizleri dinlediğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7