Başkan Arslan: İhracatı Artırmak İçin Çalışıyoruz

Mena Bölgesi açılış zirvesine katılan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan “İhracatın Önünü Açmak İçin çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Başkan Arslan: İhracatı Artırmak İçin Çalışıyoruz

Milletlerarası Ticaret Odası tarafından düzenlenen 2020 Mena Bölgesi Açılış Zirvesi'ne katılan Milletlerarası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ihracatımızı arttırmamız gerekiyor, ihracatımızın artması, ülkemize döviz, hanelerimize iş-aş, esnafımıza ticaret olarak dönecektir. İhracatın önünü açmak için çalışmalarımız sürüyor" dedi.

Dış Ticarette Kullanılan Teslim Şekilleri 2020 Mena Bölgesi Açılış Zirvesi’nde konuşma yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Milletlerarası Ticaret Odası Türkiye Milli Komitesi Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu “Küresel ticarette daha aktif rol almak istiyoruz. Bunun için de ticaretin kurallarını önce biz bilmek durumundayız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 15:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Gakkoş23
Gakkoş23 - 3 yıl Önce

Esnafın, milletin dişinden tırnağından artırıp ödediği oda ücretiyle kendine trilyonluk makam arabaları alarak mı artırıyor ihracatı Asilhan Bey? Belediye başkanı kendi şahsi aracını kullanıyor. Senin ihtiyacın mı vardı ki hemen trilyonluk araç aldırdın ETSO'ya.

EL_AZİZ
EL_AZİZ - 3 yıl Önce

başkanım sizden daha fazla beklentileirmiz var üretime dayalı fabrikaları ilimize kazandırabilmeniz dileğiyle BA ŞA RI LARRRRRRRRRRR

SIRADAKİ HABER

banner109