Başkan Arslan “Üniversite-Sanayi İşbirliği Toplantısına” Katıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Sabancı Üniversitesi’nde düzenlenen Üniversite Sanayi İşbirliği Toplantısına katıldı.

Başkan Arslan “Üniversite-Sanayi İşbirliği Toplantısına” Katıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan Kocaeli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hemşehrimiz İlhan Aydın tarafından organize edilen, Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampüsünde geniş katılımla gerçekleşen ‘’Üniversite - Sanayi İşbirliği’’ toplantısına katıldı.

Kocaeli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından organize edilen toplantıya Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ile birlikte, Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Leblebici, Smart Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Halil Demirdağ, IHI Dalkakıran Mak. San. ve Tic. A.Ş Genel Müdürü Yakub Tüfekci, Schneider Enerji Endüstri San. ve Tic. A.Ş Genel Müdürü Kemal Sanbay, Systemair HSK Fabrika Müdürü Ayşegül Eroğlu, GE Havacılık Türkiye Teknoloji Merkezi Genel Müdürü Aybike Molbay, Keramik Şirketler Grubu Genel Müdürü Cem Büyükçıngil, Pimtaş Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tahmaz, Sarvion Genel Direktörü Beste Özdeşlik , Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri A.Ş Pazarlama Müdürü Şöhret Pakiş ve çok sayıda iş dünyası temsilcisi katıldı.

ARSLAN: ÇOK DEĞERLİ KATILIMCILARLA BİRLİKTE ÖNEMLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “Israrla üzerinde durduğumuz üniversite sanayi işbirliğine dair çok değerli katılımcılarla birlikte önemli bir toplantı gerçekleştirdik. Bu önemli toplantının organizasyonu için, Kocaeli Bölgesinde yaptığı çalışmalarla herkesin takdirini kazanan hemşehrimiz, Kocaeli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın İlhan Aydın’a ve kıymetli rektörümüz Sayın Prof.Dr. Yusuf Leblebici’ ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

ARSLAN: TOPLANTININ ÜÇÜNCÜSÜ ELAZIĞ’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Üniversite Sanayi İşbirliği çerçevesinde yapılacak eğitim çalışmaları ve fikir alışverişinin gerçekleştiği toplantıda, Sabancı Üniversitesi’nin Ünovtek biriminin de üzerinde hassasiyetle çalıştığı Start-Up’ lar ile alakalı önümüzdeki süreçte izlenecek yol haritasının belirlendiği toplantının üçüncüsünün Fırat Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi işbirliği ve iş dünyamızın katılımı ile Elazığ’ da gerçekleştirileceğini belirten TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “Sanayimizin her şekliyle çok daha sağlam ve bilinçli bir şekilde yol alabilmesi adına önemsediğimiz üniversite sanayi işbirliği ile ilgili toplantının üçüncüsünün şehrimizde düzenlenmesi noktasındaki yaklaşım ve ilgilerinden dolayı, Kocaeli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü hemşehrimiz sayın İlhan aydın ve Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Leblebici’ ye çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman aydın
Süleyman aydın - 1 yıl Önce

Üniversite sanayi işbirliği şöyle oluyor efendim .bir dolu süslü cümleden sonra Erhan Akın, İbrahim Türkoğlu, Ahmet Orhan, İlyas somunkıran haramzadeleri yine cukkayı götürüyor.. adına da proje diyoruz

Süleyman aydın
Süleyman aydın - 1 yıl Önce

Üniversite sanayi işbirliği şöyle oluyor efendim .bir dolu süslü cümleden sonra Erhan Akın, İbrahim Türkoğlu, Ahmet Orhan, İlyas somunkıran haramzadeleri yine cukkayı götürüyor.. adına da proje diyoruz

İbrahim Karakaya
İbrahim Karakaya - 1 yıl Önce

Evet Süleyman bey haklısınız. Gelsin cukkalar.. eşlerini de teknokente müdür yapmalar. Kardeşlerine proje ayağına para vermeler. Ballı yurt dışı gezileri. Rahmetli Nuri bey metresini bile götürürdü hatta

SIRADAKİ HABER

banner7