Başkan Ateş: Kongremiz Coşkun ve Yoğun Bir Katılım İle Gerçekleşti

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, pazar günü gerçekleştirdikleri il kongresinin büyük bir coşku ile gerçekleştirildiğini belirterek, Elazığlılara teşekkür etti.

Başkan Ateş: Kongremiz Coşkun ve Yoğun Bir Katılım İle Gerçekleşti

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, partilerinin 2018 yılında kurulmasına rağmen, halkın gönlünde hızla büyüyen ve ülkenin en ücra köşesinde dahi kısa sürede teşkilatlandıklarını söyledi.

Pazar günü gerçekleştirilen il kongresi ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Ataş, “partimizin Elazığ 2. Olağan Kongresini,  Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın da teşrifleriyle gerçekleştirdik.  Genel Başkanımızın havaalanından kongre salonuna kadar olan güzergâhta hemşerilerimizin sevgi gösterileri ve tezahüratla karşılanmaları, Gazi Caddesi’nde hemşerilerimizle kucaklaşıp esnaf ziyaretinde bulunması görülmeye değer manzaralardı. Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın hem ülkemiz hem de ilimizin sorunlarını somut örneklerle ortaya koyarak halkımızın sırtına yüklenen maddi külfetleri rakamlarla dile getirdi ve çözümün Yeniden Refah Partisi’nin iktidarı olduğunu ifade etti” dedi.

Başkan Ateş, kongreye yoğun ilgi gösteren hemşerilerine teşekkür ettiğini ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109