Başkan Avcıl: Konuta Yatırım Yapmanın Tam Zamanı

İMKON Yönetim Kurulu Üyesi ve Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Av. Osman Avcıl önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Avcıl, “Bugün konuta yatırım yapmanın tam zamanı” dedi.

Başkan Avcıl: Konuta Yatırım Yapmanın Tam Zamanı

İMKON Yönetim Kurulu Üyesi ve Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Av. Osman Avcıl önemli açıklamalarda bulundu.

“Bugün konuta yatırım yapmanın tam zamanı” diyen Av. Osman Avcıl, Elazığ’ın normal satış şartlarının oluştuğu dönemde konutta faiz indirimlerinin de gelmesiyle birlikte kaynaklanan konut satışlarının artabileceğini dile getirdi.

ELMÜTDER Başkanı Avcıl, Yeni faiz oranlarının ev almayı düşünenler için büyük bir fırsat olduğunu belirtti.

AVCIL: KONUTA YATIRIM YAPMALIDIR

Gayrimenkul yatırımcıların kamu bankalarının açıkladıkları faiz oranlarında gidilen indirim ve kredilere 1 yıl süre ile erteleme getirilerek vatandaş açısından büyük bir fırsatın da sağladığını ve bu fırsatın kaçırılmaması gerektiğinin altınız çizen Avcıl ‘’ Bu bir fırsattır vatandaşlarımız bu fırsatı iyi değerlendirmeli konuta yatırım yapmalıdır “dedi.

AVCIL: OFİS VE DÜKKANLARIDA KAPSAMALI

Sıfır konut alımında düzenlenen faiz indirimlerinin ofis ve dükkanları da kapsaması gerektiğini böylelikle ofis ve dükkanlardaki dar boğazdan sektör yöneticilerinin bir nebzede olsa rahatlayacağını vurgulayan ELMÜTDER Başkanı Osman Avcıl, Üç kamu bankası konutta yaptığı faiz indirimi ve fırsatlarını dükkan ve ofislere de sağlaması gerektiğini belirtti.

AVCIL: GAYRİMENKULDEN TİCARETE DÖNÜŞMELİ

Avcıl ‘’Enflasyon değeri üzerinde olan banka gelirleri dinimizce caiz olmadığı, bu indirimin enflasyon oranına kadar inmesi gerektiği, ayrıca paraların bankalardan gayrimenkule, ticarete dönüşme sininde bankadan gelecek gelirden çok fazla olacağı geçmişten günümüze tecrübe ile sabittir” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Palusity
Palusity - 5 ay Önce

Zenginlere duyrulur mutahitler zor durumda eve ekmek götüremez oldular zenginler elindeki malların 40 ta biriyle 400 500 binlik evlerden alarak bu kardeşlerimize yardımcı olsun din kardeşlyiz musluman müslümanın zor gününde yardımcı olmalı çok büyük sevabi var!!!

Ali Yılmaz
Ali Yılmaz - 5 ay Önce

Yetkililerden artik Abdullah Paşa mahallesi Batı sitesi için verilen sözlerin tutulmasını evlerin yenilenip dönüstürülmesini talep ederiz

fxff
fxff - 5 ay Önce

Reklamları izlediniz!!

SIRADAKİ HABER

banner7