Başkan Bahşi, Memur-Sen’in 25’inci Kuruluş Yıl Dönümü İle İlgili Açıklama Yaptı

Memur-Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, Memur-Sen’in 25’inci kuruluş yıl dönümü ile ilgili açıklama yaptı. Başkan Bahşi açıklamasında, "İlk günden bugüne kadar, öznesi ve önceliği insan, yönü adalet, özgürlük ve hakkaniyet, yöntemi erdemli, akademik ve çözüme odaklı hizmet sendikacılığı anlayışı doğrultusunda emeğin, emekçinin ve ekmeğin hizmetinde olduk" dedi.

Başkan Bahşi, Memur-Sen’in 25’inci Kuruluş Yıl Dönümü İle İlgili Açıklama Yaptı

Memur-Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, sendikanın 25’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle açıklamalarda bulundu.

Sendikanın binasında üyeler ile bir araya gelen Bahşi, Memur-Sen’in 25 yıllık tarihi boyunca Türkiye’de milli iradenin güçlü ve ülke idaresinin temel tayin edici gücü olması doğrultusunda milletin en gür sedası olduğunu söyledi.

BAHŞİ: EVRENSEL SOYLU MÜCADELE PLATFORMUNA DÖNÜŞMÜŞTÜR

İbrahim Bahşi açıklamamasında, “İnsan ve emek kavramlarını mücadele azmiyle harmanlayan, soylu mücadelesinden taviz vermeden, yerelden evrensele emek ve ekmek için durmadan çalışan Memur-Sen 25 yaşında. Bundan tam 25 yıl önce Mehmet Akif İnan isminin bütün yönleriyle müsemma bir zeminde insana değer, emeğe güç, mücadeleye örgüt kazandırmak adına Memur-Sen’i sendikal hayata kazandırmıştır. İlk günden bugüne kadar, öznesi ve önceliği insan, yönü adalet, özgürlük ve hakkaniyet, yöntemi erdemli, akademik ve çözüme odaklı hizmet sendikacılığı anlayışı doğrultusunda emeğin, emekçinin ve ekmeğin hizmetinde olduk. 25 yılda her biri diğerinde hayat bulan ve paylaşmayı, dayanışmayı, birlikte yaşamanın gereği değil onuru sayan, birlerden milyonlara ulaşan bir aileyiz. Ankara’da bir odada başlayan mücadelemiz, 25. yılın şafağında dünyada ve yedi kıta da adından, iradesinden, hassasiyetlerinden ve kavramlarından bahseden evrensel soylu mücadele platformuna dönüşmüştür" şeklinde konuştu.

BAHŞİ: DEMOKRASİ MÜCADELESİNİN SAVUNUCUSU, EMEĞİN GÜÇLÜ SESİYİZ

İlk günkü heyecanla, mücadele azimlerinden taviz vermeden, geri çekilmeden, emeğin, ekmeğin ve alın terinin hakkını teslim etmeden sadece yerel için değil evrensel barışın sağlanması için de gece gündüz demeden çalışacaklarına da vurgu yapan Başkan Bahşi, "Sivil, demokrat, özgürlükçü bir anlayışla çalışma hayatı ve sivil toplum hareketine yön veren soylu mücadelemiz 25. yılını tamamladı. Türkiye’de emeğin, tüm mazlum ve mağdur coğrafyalarda kardeşliğin, insanlığın ve dayanışmanın sesiyiz. Vesayetin düşmanı, millet iradesinin yanındayız. Demokrasi mücadelesinin savunucusu, emeğin güçlü sesiyiz” ifadelerini kullandı.

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 5 ay Önce

Memurun ayak bağısınız. İzah et yüzde 4. Sosyal medyadan da eleştirine engellersiniz

Hasan Karci
Hasan Karci @Serkan - 5 ay Önce

Kardeş seni engelleyen hesabı da yazsan iddianın gerçek olduğu anlarız. Bir de niye engellemiş ler seni

Serkan
Serkan - 5 ay Önce

Güçlü ses mi? Allah ıslah etsin bu sendikaları.Milletin sırtından geçinenleri

Feride
Feride - 5 ay Önce

Hakkaniyet, adalet ve siz. Hepsine birer siz ekleyin. Allah ıslah etsin.

Mehmet
Mehmet - 5 ay Önce

Memur-Sen bu ülkenin çimentosudur. Siz istediğiniz kadar klavye kahramanlığı yapın. Sendikanın ne olduğunu bilmeyen gelmiş buradan sendikayı eleştiriyor. Buraya yorum yapmadan Memur-Sen'in bu ülkeye kazandırdığını bir okuyun bence

Serkan
Serkan @Mehmet - 5 ay Önce

İşte ben buna hasta olurum.Ne yapmış ta çimento olmuş.2010 yetmez ama evet lene kazandık söylesene.Toplu sözleşme adı altında toplu görüşme yapmıyor musunuz? 3+3+ lere mahkum etmiyor musunuz şimdi.Reelde ne kazandı memur çıkıp anlatsana. 0,5 imza attınız yav hayla konşuyor çimento diye

Serkan
Serkan @Mehmet - 5 ay Önce

Anlat ta bilelim neymiş şu yaptıklarınız.Nasıl çimento olmuşsunuz

SIRADAKİ HABER

banner7