Başkan Can Konferansta Konuştu

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Genel Başkanı Yücel Can, Merkezi Ankara’da bulunan MEYAD Akademi, Mobing Eğitim Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Başkan Can Konferansta Konuştu

Merkezi Ankara'da bulunan MEYAD AKADEMİ-Mobing Eğitim Yardımlaşma Derneği tarafından konferans düzenlendi.

Konferansa konuşması olarak Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Genel Başkanı Yücel Can ve Hacı Bayram-ı Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Sn. Prof. Dr. Murat Akçakaya konuşmacı olarak katıldı.

Konferansta  "İdareci ve Bürokrat& Karakter Özellikleri" hakkında bilgiler veren Yücel Can, "idareci ve bürokrat kavramları, tarihsel gelişimi, günümüzde ki anlayış ve olması gereken şeklini anlatırken özellikle "yönetişim" ile hizmetlerin kalitesi artarken çalışan mutluluğunu da ihmal etmemiş oluruz" dedi.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, öğrenmenin toplumun tüm kesimlerini ilgilendirdiğini, bundan dolayı Genel Müdürlük olarak ihtiyaç duyulan tüm konularda ve herkese hizmet etmek için durmaksızın çalıştıklarını anlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103