Başkan Çiçek: OcaktaBu Oyunu Gençlerimiz İçin Önemli Bir Oyun

Ülkü Ocakları Elazığ Şube Başkanı Mehmet Ali Çiçek, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından hazırlanan Ocaktabu oyununun gençlere, Türk dünyasını daha yakından tanıtacağını söyledi.

Başkan Çiçek: OcaktaBu Oyunu Gençlerimiz İçin Önemli Bir Oyun

“OcaktaBu” oyunu Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından hazırlanan, Türk Milletinin ve ülkü ocaklarının tarihinden seçilmiş 816 kelimenin olduğu oyun.

ÇİÇEK: DAHA İYİ YAKINDAN TANIMALARI İÇİN TASARLANMIŞTIR

Başkan Mehmet Ali Çiçek yaptığı açıklamada, “ Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan “OcaktaBu” oyunu istikbal ve istiklal sahibi gençlerimizin Türk milleti tarihini öğretmek ve Türk Dünyasını daha iyi yakından tanımaları için tasarlanmıştır” dedi.

ÇİÇEK: GELECEK NESLİN DAHA VERİMLİ YETİŞMESİNE VESİLE OLACAKTIR

Ülkü Ocakları Elazığ Şube Başkanı Mehmet Ali Çiçek, hazırlanan oyunun gençlerin, tarihini öğrenmesi açısından önemli olduğunu söyleyerek, “Ocaktabu oyunu önemli olan kişileri, olayları barındırmaktadır. Bu sayede gençlerimiz gönül coğrafyamıza hakim olacak, soydaşlarımızla tanışacak ve onlar ile ilgili yeni bilgi edinmeyi sağlayacaktır. Bu vesile ile bata ülkü ocakları genel başkanımıza Ahmet Yiğit Yıldırım’a teşekkür ederiz. bu proje ile gençlerimiz Türk dünyasını yeniden tanıyarak gelecek neslin daha verimli yetişmesine vesile olacaktır” diye kaydetti.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Remzi
Remzi - 3 hafta Önce

Elazığ tarih boyu hep bunlardan zarar gördü, Elazığ bunlar nedeni ile göç verdi. Bunlar Elazığa gölge etmesinler yeter.

Şakir
Şakir @Remzi - 3 hafta Önce

Gerçekten Elazığ ın bu hale gelmesinde büyük veballeri var. Bir dönem sağcı solcu davasına çalıştılar, bir dönem Ağarcı oldular, bir dönem kendilerine, şimdide Bahçelici oldular,

Sizden olmaz
Sizden olmaz - 3 hafta Önce

Haberi yazana klavye vermeyin "ocaktabu" nedir bari fotoğraflardan doğrusunu bakıp yazsaydın

23
23 - 3 hafta Önce

Bıyığın olam

Gakgo
Gakgo - 3 hafta Önce

İşte habercilik kalitemiz boş haberler

Şevket yoldaş
Şevket yoldaş - 3 hafta Önce

İlelebet varolsun ÜLKÜ OCAKLARI

Kursat
Kursat - 3 hafta Önce

Haddinizi asan yorumlar yapmayin memet ali cicek baskanim elazigda onemli calismalara imza atmis bir isimdir siz gidin balley cekmeye devam edin

Kel Behzat
Kel Behzat @Kursat - 3 hafta Önce

Nasıl bir çalışma, AK Partinin hangi çalışmalarına katılmış

SAMET
SAMET @Kursat - 3 hafta Önce

:)


SIRADAKİ HABER

banner103